Nu al extra shows voor reünieconcerten K3

Karen Luiken-24 maart 2025 om 11:54

Het nieuws over de reünie van de originele K3 is amper de deur uit of er worden al nieuwe shows aangekondigd. Zowel in België als in Nederland zullen Kristel, Karen en Kathleen vaker optreden dan oorspronkelijk de bedoeling was.

Kort na de bekendmaking van de reünie maandagochtend, werden er in tien minuten tijd 33.000 kaartjes verkocht voor de show die de originele K3-formatie in oktober in het Sportpaleis geeft. Een groot succes dus, en daarom zijn er nu al extra shows toegevoegd.

De Belgische shows van 3, 4, 5, 9, 10 en 11 oktober zijn al uitverkocht, maar voor de extra shows op 7, 8 en 12 oktober zijn (op het moment van schrijven) nog wel tickets beschikbaar.

Naast de shows in Antwerpen geven Kristel, Karen en Kathleen ook nog een aantal concerten in het Nederlandse Rotterdam. Dat gaat gebeuren op 2, 3 en 4 april 2026. Kaartjes daarvoor zijn nog verkrijgbaar.

'The Masked Singer' krijgt extraatje met nieuw pak

Karen Luiken-17 september 2025 om 05:47

Niet veertien maar vijftien pakken. Dat is wat je van het splinternieuwe seizoen van ‘The Masked Singer’ kunt verwachten. Het programma krijgt er dus een extra kostuum bij, maar wie zit erin? En wat doet het?

Het programma wordt gepresenteerd door Jens Dendoncker. Maar de presentator krijgt er dit keer een side kick bij in de vorm van een nieuw figuur dat eruitziet als ‘Grote Jens’. Hij zal Vlaanderen als ‘private investigator’ mee helpen speuren en op zoek gaan naar extra tips. Maar ondertussen schuilt er achter hem zelf ook een mysterie. Want wie er in het pak van Grote Jens zit, is nog onduidelijk.

Het pak van Grote Jens is al wel onthuld, maar daar zal het voorlopig wel bij blijven. De overige veertien pakken krijgen kijkers namelijk pas te zien wanneer ze op het podium performen. En wanneer dat dan gaat gebeuren? Het enige wat we weten is dat het nieuwe seizoen van ‘The Masked Singer’ binnenkort van start gaat bij VTM en VTM GO.

Dit is wanneer je het derde seizoen van 'Euphoria' kunt verwachten

Karen Luiken-16 september 2025 om 12:12

Fans wachten al héél lang op het derde seizoen van ‘Euphoria’ en ze zullen ook nog een tijdje moeten blijven wachten voor het langverwachte vervolg eindelijk verschijnt. De grote HBO-baas Casey Bloys heeft namelijk in een interview met Variety verklapt dat we de nieuwe afleveringen ‘in het voorjaar’ kunnen verwachten.

Hoewel er nog geen vaste releasedatum is, kunnen we er inmiddels wel zeker van zijn dat het derde seizoen ergens in de eerste helft van 2026 bij HBO Max verschijnt. “Het zal in de lente zijn”, zegt Casey Bloys. “Maar we hebben nog geen datum vastgelegd.”

Het is inmiddels alweer dik drie jaar geleden dat het tweede seizoen verscheen. Het derde seizoen liep daarna veel vertraging op, onder meer vanwege de grote Hollywood-staking in 2023. Er waren spanningen achter de schermen en bovendien was er ook nog het tragische overlijden van 'Euphoria'-acteur Angus Cloud.

Het plan om het derde seizoen in 2025 te laten verschijnen, is dus door verschillende redenen van de baan. Maar er wordt wel al keihard aan het vervolg gewerkt. De productie ging eerder dit jaar van start.

Ontdek meer