Channing Tatum wil geen rollen meer waarvoor hij gewicht moet aankomen. Dat zegt hij in een post op Instagram, waarbij hij verschillende foto’s deelt van zijn lichaam.
Channing Tatum wil geen rollen meer waarvoor hij moet aankomen
Op het ene kiekje is Channing afgetraind, op het andere is hij een stuk zwaarder. “De eerste foto is vandaag”, schrijft hij erbij. “De tweede film was voor een film genaamd ‘Josephine’. De derde foto was voor een film genaamd ‘Roofman’.”
De acteur schrijft dankbaar te zijn voor zijn genen. “Ik zou deze grote schommelingen in mijn gewicht niet kunnen maken zonder mijn voedingsdeskundige en trainer. Maar ik ga geen dikke rollen meer doen. Het is te zwaar voor het lichaam en te moeilijk om er nog af te krijgen.”
Toch heeft Channing het een aantal keer geflikt en daar is hij stiekem best trots op. "Het is gek wat een menselijk lichaam allemaal kan."
'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje
Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.
“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”
De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.
Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video
Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.
Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.
Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept