Ondanks het grote succes van de eerste drie seizoenen komt er een einde aan ‘The Sex Lives of College Girls’. Althans, bij HBO Max, de streamingsdienst waar de reeks werd uitgezonden. Volgens The Hollywood Reporter zoekt Warner Bros. naar een nieuw thuis voor de serie.
Het derde en laatste seizoen van ‘The Sex Lives of College Girls’ eindigde in januari en betekende het vertrek van castlid Renée Rapp. De reeks stond voor een lange tijd in de top 10 van best bekeken series van Max, maar toch heeft de streamingsdienst nu besloten geen vierde seizoen te willen.
“Als creatievelingen wordt ons geleerd om nooit complimenten te geven over onze eigen projecten”, zegt mede-showrunner Justin Noble. “Maar dit is het punt: ik vind ‘The Sex Lives of College Girls een goede tv-serie. Helaas heeft Max besloten om geen vierde seizoen te bestellen. We zijn in gesprek met een aantal potentiële nieuwe huizen voor de serie, en het is leuk dat er zoveel interesse is. Maar wat er ook gebeurt, ik ben trots op deze serie en het werk dat zoveel ongelooflijk getalenteerde mensen erin hebben gestoken.”
Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.
Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.
‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’
Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie