Er komt abrupt een einde aan een iconisch tijdperk. Verschillende media melden dat de elfde ‘Saw’ is gecanceld, en dat betekent dat er (voor zover bekend) geen nieuwe film meer in de franchise zal verschijnen.
‘Saw XI' werd in december 2023 aangekondigd en zou eigenlijk in september 2024 verschijnen. Maar het is inmiddels alweer 2025 en de film is er nog steeds niet. Sterker nog: hij gaat er ook niet meer komen.
Blijkbaar zijn de plannen ‘op managementniveau vastgelopen’. Volgens schrijvers Patrick Melton en Marcus Dunstan worden ze al genegeerd sinds ze in mei vorig jaar een concept voor het verhaal inleverden. “Het heeft niets te maken met het creatieve deel”, zegt Melton volgens THR. “Er spelen dingen op hoger niveau.”
De eerste 'Saw' verscheen in 2004, de meest recente komt uit 2023. In elke film worden mensen ontvoerd en krijgen ze te maken met seriemoordenaar John Kramer, aka Jigsaw.
Tel jij al af naar de feestdagen? Dan heb je vanaf nu nóg een reden om dat te doen: op 20 december, vijf dagen voor het officiële kerstfeest losbarst, strijkt ‘The Masked Singer’ namelijk weer neer in het Sportpaleis in Antwerpen. Dit keer met een heus kerstconcert!
Tijdens het concert komen de pakken uit het nieuwe seizoen, dat dit najaar bij VTM te zien is, stuk voor stuk naar het podium in het Sportpaleis, samen met de publiekslievelingen uit de voorbije seizoenen. Allemaal met hetzelfde doel: het publiek trakteren op een groots kerstfeest.
‘The Masked Singer Christmas Concert’ strijkt zaterdag 20 december twee keer neer in het Sportpaleis. De eerste show begint om 10.30 uur, de tweede om 15.30 uur. Tickets zijn vanaf nu verkrijgbaar via de website van VTM.
Tom Felton gaat een stukje nostalgie opzoeken. De acteur kruipt voor het Broadway-toneelstuk 'Harry Potter and the Cursed Child' in de huid van zijn oude personage Draco Malfoy.
“Ik heb nog steeds het idee dat ik droom”, zegt Tom in de ‘Today Show’ over zijn rol. “Zestien jaar geleden nam ik afscheid van dit personage, maar nu krijg ik opnieuw de kans om in zijn huid te kruipen.”
In het theaterstuk is Harry Potter inmiddels vader van drie schoolgaande kinderen en werkt hij bij het Ministerie van de Toverkunst. Terwijl hij worstelt met zijn eigen problemen, moet zijn jongste zoon Albus een weg zien te vinden in een familietraditie waar hij nooit om heeft gevraagd.
'Harry Potter and the Cursed Child' ging in 2016 voor het eerst in première in Londen en is inmiddels al een aantal jaar in New York te zien. Het is in al die tijd nog nooit eerder voorgekomen dat een originele ‘Harry Potter’-ster er zijn opwachting in maakt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Mathias Coppens
- 07/06 Iggy Azalea
- 08/06 Enzo Knol
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Kanye West