Tour Taylor Swift uitgeroepen tot 'tour van de eeuw'

Karen Luiken-18 maart 2025 om 11:23

Van alle tournees die in de afgelopen jaren zijn gehouden, is die van Taylor Swift de beste. Dat bleek tijdens de uitreiking van de iHeartRadio Music Awards in Los Angeles, waar de ‘Eras Tour’ van de zangeres werd uitgeroepen tot ‘tour van de eeuw’.

De keuze voor de tour van Taylor komt niet geheel uit de lucht vallen, aangezien de wereldtour van de artiest de eerste tour in de geschiedenis is die meer dan een miljard dollar opbracht.

Taylor, die niet aanwezig was bij de uitreiking maar wel een videoboodschap achterliet, zegt ontzettend blij te zijn met haar prijs. “Ik kan niet uitleggen hoeveel dit voor me betekent”, aldus de zangeres. “Ik deel deze prijs samen met mijn collega’s, andere artiesten, mijn band en iedereen die mee heeft gewerkt aan de tour.”

Ze omschrijft de tournee als ‘een van de meest uitdagende dingen die ze ooit heeft gedaan'. “Ze zeggen wel eens dat de grootste uitdagingen in het leven uiteindelijk de dingen worden waar je het meest trots op bent of je voldoening geven.”

'Big Brother'-ster Ronahi mama geworden

Karen Luiken-28 april 2025 om 08:04

De roze wolk is gearriveerd voor ‘Big Brother’-ster Ronahi. Via Instagram maakt ze bekend mama te zijn geworden van een zoontje.

“Niemand zo mooi als jij, niemand zo trots als wij”, schrijft Ronahi bij een foto van haar kindje. Het gaat om een zoon met de naam Ezri. Hij kwam op 24 april ter wereld.

Ronahi was te zien in het vorige seizoen van ‘Big Brother’. Ze verbleef 58 dagen in het huis toen ze als achtste naar huis werd gestuurd.

Vierde castlid nieuwe 'Hunger Games'-film aangekondigd

Karen Luiken-28 april 2025 om 07:54

In een paar dagen tijd zijn er maar liefst vier castleden voor de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ aangekondigd. De laatste aanwinst? Dat is niemand minder dan Jesse Plemons.

Jesse, bekend van heel veel bekende titels waaronder ‘Black Mirror’, ‘Breaking Bad’ en ‘Civil War’, kruipt volgens Variety in de huid van een jonge versie van het Plutarch Heavensbee. Dat personage werd in de originele films gespeeld door Philip Seymour Hoffman.

Andere acteurs die in de nieuwe film gaan spelen, zijn Joseph Zada, Whitney Peak en McKenna Grace. Zij gaan de rollen spelen van respectievelijk Haymitch Abernathy, Lenore Dove Baird (de vriendin van Haymitch) en Maysilee Donner.

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ is gebaseerd op een boek en speelt zich 24 jaar voor de gebeurtenissen uit de originele ‘Hunger Games’-verhalen af. Dit verhaal draait om Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

Ontdek meer