Pukkelpop heeft weer een stevige lading nieuwe namen gedropt, en daar zitten enkele pareltjes tussen. Onder andere RY X, Suki Waterhouse, STONE en Amaarae versterken de line-up van het Hasseltse festival. Ondertussen zijn de vrijdagtickets al helemaal uitverkocht, en ook de zaterdag gaat razendsnel.
De vrijdagtickets vlogen de deur uit dankzij namen als Chappell Roan, Oscar and The Wolf en Michael Kiwanuka. Vrijdag krijgt nog enkele extra toppers zoals STONE (galop-rock), FLO (de nieuwe Destiny’s Child) en dj-superster Jyoty.
Voor zaterdag zijn bijna 80% van de tickets verkocht, logisch met een line-up waar A$AP Rocky, IDLES, Netsky en Joost al op stonden. Daar komen nu RY X, afro pop-icoon Amaarae en Luude bij, samen met The Chats en Yard Act.
Ook zondag zit goed met Suki Waterhouse, Loreen, Mall Grab en Yussef Dayes. Verder zorgen Paleface Swiss en The Murder Capital voor het hardere werk, en zijn ook Queens of the Stone Age, Justice, Zwangere Guy en Viagra Boys van de partij.
Vrijdag- en combitickets zijn weg, zaterdag is bijna uitverkocht en voor zondag zijn er nog tickets. Check de officiële Pukkelpop-website als je erbij wil zijn!
Heb je je altijd al afgevraagd wat nou de specifieke geur van Tomorrowland is? Je kunt er op twee verschillende manier achter komen. De eerste: door het festival deze zomer te bezoeken. De tweede: door een gloednieuwe geurkaars aan te schaffen die Tomorrowland nu lanceert.
De kaarsen zijn ontworpen door het creatieve team van Tomorrowland en vangen volgens een persbericht ‘de gouden tinten van de zomer’. De geur neemt je mee naar zonovergoten tuinen met een dromerige mix van peer, lelietje-van-dalen en mos. “Het is fris, groen en een beetje pittig met rustgevende bloemige tonen, perfect om een lichte en heldere sfeer thuis te creëren”, zo klinkt het.
Elke kaars is volgens Tomorrowland gemaakt van ethisch verantwoorde materialen uit heel Europa. Op het glaasje rondom de kaars zijn handgetekende kunstwerken geschilderd die je meteen doen denken aan het meerdaagse evenement.
De festivalgeur in huis halen? De kaars, die in samenwerking met Baobab Collection is gemaakt, is verkrijgbaar via de websites van Tomorrowland en Baobab Collection.
De Vlaamse Finales Studentensport Vlaanderen komen eraan!
Studentensport Vlaanderen
Ben jij klaar om te supporteren alsof je leven ervan afhangt? Op 12 maart nemen de beste studententeams het tegen elkaar op in de Vlaamse Finales van Studentensport Vlaanderen. Voetbal, hockey, futsal, volleybal, basketbal, rugby, waterpolo, padel, ultimate frisbee… noem het maar op, en het staat op het programma.
Studentensport Vlaanderen (SSV) is dé organisatie achter deze competities en zet zich in om studentensport in Vlaanderen te laten groeien. Ze organiseren kampioenschappen op Vlaams, Belgisch en zelfs internationaal niveau, waarbij studenten hun onderwijsinstelling kunnen vertegenwoordigen. Na een jaar vol kwalificaties en halve finales is het tijd voor dé ontknoping: welke studententeams kronen zich tot Vlaams kampioen?
Maar studentensport draait niet alleen om de spelers op het veld: de sfeer in de tribunes is minstens even belangrijk. Daarom roept Studentensport Vlaanderen op om massaal te komen supporteren en samen een topsfeer neer te zetten!
Naast spannende finales valt er voor supporters ook heel wat te beleven. Test je skills in challenges en maak kans op prijzen zoals gadgets, waardebonnen en filmtickets. Ook Gerben Tuerlinckx is erbij om voor ambiance te zorgen, en professionele fotografen en videografen leggen de beste momenten vast voor de socials.
Waar & wanneer? Het volledige wedstrijdschema en live scores vind je hier.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/03 Romi Van Renterghem
- 16/03 Marijn Devalck
- 19/03 DJ Arthur Lewis
- 22/03 Tyler Oakley
- 22/03 Netsky