Ariana Grande kondigt nieuwe muziek aan

Karen Luiken-11 maart 2025 om 12:04

Ariana Grande brengt nog deze maand nieuwe muziek uit. Via social media kondigt de zangeres aan dat het om een uitgebreide versie van haar album ‘Eternal Sunshine’ gaat, met daarop zowel oud als nieuw materiaal.

De originele ‘Eternal Sunshine’ werd in maart vorig jaar uitgebracht. De deluxeversie gaat ‘Eternal Sunshine: brighter days ahead’ heten en bevat zes nieuwe liedjes. Ook staan er drie remixes op van de liedjes ‘Yes,And?’, ‘Supernatural’ en ‘The Boy Is Mine’. Aan de nieuwe versies werkten Mariah Carey, Troye Sivan en Brandy & Monica mee.

De kans dat Ariana op korte termijn wéér nieuwe muziek uit zal brengen, is niet heel groot. Onlangs heeft ze laten weten dat ze haar muziekcarrière op een laag pitje zet om zich wat meer op haar acteerwerk te kunnen focussen.

Disney+ onthult officiële trailer 'Percy Jackson and the Olympians 2'

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:54

Ongeveer een maand voordat het tweede seizoen van ‘Percy Jackson and the Olympians’ verschijnt, heeft Disney+ de officiële trailer van de reeks gedeeld. Je bekijkt de beelden hieronder.

Het tweede seizoen is gebaseerd op 'The Sea of Monsters', het tweede boek in de geliefde en bestverkochte reeks van Rick Riordan. Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.

In seizoen twee zien we opnieuw Walker Scobell, Leah Sava Jeffries, Aryan Simhadri, Charlie Bushnell, Dior Goodjohn en Daniel Diemer, samen met een sterrencast van terugkerende acteurs en gastacteurs waaronder Lin-Manuel Miranda, Jason Mantzoukas, Glynn Turman, Timothy Simons, Virginia Kull, Courtney B. Vance, Andra Day, Adam Copeland, Sandra Bernhard, Margaret Cho, Kristen Schaal, Tamara Smart, Rosemarie DeWitt en Toby Stephens.

Het tweede seizoen gaat op 10 december in première bij Disney+ met twee afleveringen. Daarna verschijnt er elke woensdag een nieuwe aflevering.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer