EOTB-ster Shani maakt geslacht kindje bekend

Karen Luiken-04 maart 2025 om 08:28

Shani van Hoey en haar vriend Davey Schniermanni hebben het geslacht van hun ongeboren kindje bekendgemaakt. Met een gender reveal, en later met beelden via Instagram, laten ze weten dat ze een dochtertje verwachten.

“Ons hartje klopt nu in een ander kleurtje”, schrijft Shani bij een filmpje. Daarin is te zien hoe zij en Davey hun gender reveal vierden: met heel veel vrienden en familie, lekker eten, slingers én roze confetti.

Shani en Davey, die elkaar tijdens de opnames van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ leerden kennen, maakten begin dit jaar bekend een kindje te verwachten. Niet veel later deelde Shani dat ze geen gemakkelijke zwangerschap heeft omdat ze last heeft van HG, wat staat voor hyperemesis gravidarum, een aandoening die gepaard gaat met hevige misselijkheid en braken.

The Real Housewives te zien in nieuw seizoen 'Komen Eten'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 06:34

Annelies, Kiki, Natassia en Melissa van ‘The Real Housewives of Antwerp’ maken komend najaar hun opwachting in het tweede seizoen van ‘Komen Eten’. Maar ook bekende gezichten van andere programma’s zoals ‘De Tafel van Gert’ en ‘Nonkels’ krijgen een culinair bezoekje.

In ‘Komen Eten’ nodigen vier bekende Vlamingen elkaar uit voor een culinair etentje. Terwijl de ene deelnemer kookt, beoordelen de andere kandidaten het eten, de sfeer en de gastvrijheid. Ze komen allemaal aan de beurt, met aan het einde van de week slechts één winnaar.

Het nieuwe seizoen draait zes weken, waarbij in elke aflevering een ander thema centraal staat. Het zal je niet verbazen dat The Real Housewives het thema ‘luxe’ meekrijgen. In deze categorie doen dus Annelies, Kiki, Natassia en Melissa mee, maar we zien in andere afleveringen ook de gezichten van Stijn Baert, Lynn Van Den Broeck, Jef Neve en Nele Somers voorbijkomen, net zoals die van Nonkels-sterren Wim Willaert, Jelle De Beule, Emilie De Roo en Rik Verheye.

De afleveringen verschijnen in september op Play4 en GoPlay.

Liam Payne verschijnt in trailer van zangshow 'Building the Band'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 05:00

Een van de laatste projecten waar Liam Payne aan werkte voordat hij vorig jaar in oktober overleed, verschijnt binnenkort op Netflix. Het gaat om de zangshow ‘Building the Band’, waarvan nu de officiële trailer is verschenen.

In ‘Building the Band’ strijden getalenteerde zangers op een plekje in een nieuwe zanggroep. Liam Payne is gastjurylid in de show, samen met Kelly Rowland en Nicole Scherzinger.

De opnames van de zangcompetitie werden een paar maanden voor de dood van Liam Payne – hij overleed op 16 oktober door een val van een balkon van een hotel in Buenos Aires – al afgerond. Het was nog even de vraag of de serie daarna nog zou verschijnen, maar Netflix liet in januari weten dat dit inderdaad het geval was. De familie van Liam heeft de show volgens de streamingsdienst zelf beoordeeld en steunt zijn deelname.

Ontdek meer