Lola Young kondigt nieuwe show aan na geannuleerd concert in Brussel

Chelsy Vanlerberghe-28 februari 2025 om 09:29

Had je op 14 februari een gebroken hart omdat het concert van Lola Young in Le Botanique niet doorging? Goed nieuws: de Britse zangeres heeft een nieuwe datum én een nieuwe zaal aangekondigd! Op woensdag 4 juni 2025 staat ze in La Madeleine, Brussel, en jouw ticket van Le Botanique blijft gewoon geldig.

Voor wie haar live wil meemaken maar nog geen ticket heeft: vrijdag 28 februari om 16u is jouw moment. Dan start de verkoop van een beperkt aantal tickets via livenation.be. Prijs? €32,40 voor een avond vol rauwe vocals, scherpe lyrics en pure vibes.

Lola Young heeft met haar laatste album 'This Wasn’t Meant For You Anyway' laten zien dat ze niet in één hokje te plaatsen is. Het album is een mix van oprechte storytelling, scherpe humor en een flinke dosis attitude. De hit ‘Messy’, die meteen door BBC Radio 1 werd uitgeroepen tot ‘Hottest Record', sloeg keihard aan op sociale media. Kortom: Lola is on fire en brengt haar unieke sound deze zomer naar Brussel.

Kom jij supporteren tijdens Goal In The Dark?

Chelsy Vanlerberghe-24 april 2025 om 11:01

Op 1 mei wordt de sporthal van het Leonardo College Denderleeuw omgetoverd tot een glow-in-the-dark voetbaltoernooi. Zestien teams zullen die dag alles geven in korte, maar krachtige matchen van 2 x 8 minuten.

Inschrijven kan intussen niet meer, maar dat betekent niet dat jij er niet bij moet zijn. Want dit event draait niet alleen om goals maken, maar ook om sfeer meepakken.

Pannavoetbal, tafelvoetbal, beerpong, snacks, drankjes én een publiek dat mee beslist wie de beste speler wordt van het toernooi: je gaat je niet vervelen. Of je nu komt supporteren voor je besties of gewoon komt chillen: zet 1 mei maar in je agenda.

De matchen duren twee keer acht minuten en het eerste fluitsignaal klinkt om 13u. De finale wordt rond 21u15 gespeeld – en geloof ons: daar wil je bij zijn.

De locatie? Leonardo College, Nieuwstraat 1 in Denderleeuw. Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer, gratis parking, kleedkamers met douches – alles wat je nodig hebt. See you there!

Dit is waarom je Ekonomika Kiesweek niet mag missen

Chelsy Vanlerberghe-22 april 2025 om 16:13

Leuven maakt zich op voor drie dagen feest, want van 28 tot 30 april strijkt de Ekonomika Kiesweek neer op de Philipssite. En da’s niet zomaar een weekje feesten: dit is met 17.000 bezoekers het grootste studentenevenement van België. Gratis eten en drinken? Check. Artiesten op het podium? Check. Een poging om een wereldrecord te breken? Hell yes.

Met maar liefst 17.000 aanwezigen is de Kiesweek al jaren een vaste waarde op de studentenagenda. De organisatie ligt in handen van vijftien gemotiveerde economiestudenten, bijgestaan door zo’n 200 vrijwilligers. Dit jaar steken ze alles in een nieuw kleedje: een andere locatie, frisse concepten en een programma waar elke student iets aan heeft.

De 96ste editie pakt uit met een nieuwe locatie: de Philipssite in Leuven wordt drie dagen lang omgetoverd tot studentparadijs. Op maandag en dinsdag kan je overdag chillen in de festivalzone met foodtrucks, activiteiten en optredens van live artiesten. ’s Avonds gaat het dak eraf met een TD op maandag in STUK en een quiz met zotte prijzen op dinsdag.

Woensdag is er een aparte dag voor alle economiestudenten, met een paintball-arena, foodcourt en als hoogtepunt een wereldrecordpoging: de langste bierestafette ooit. Geen zorgen voor de BOB’s onder ons: er wordt non-alcoholisch bier gebruikt. En voor elke pint die passeert, gaat er 30 cent naar De Wissel, een organisatie die zich inzet voor kwetsbare jongeren en gezinnen.

Dries Callewaert, kandidaat-praeses van het nieuwe bestuur, noemt het “de spectaculairste editie ooit” en benadrukt dat het volledige event gratis is. “We zijn een groep durvers die vanaf dag één zijn ingevlogen. Een betere leerschool naast je studie bestaat niet.”

Zin in een paar dagen gratis fun, drank en muziek? Dan weet je waar je moet zijn. Check hier het volledige programma.

Ontdek meer