Haal die zonnebrillen en bald caps maar boven, want Pitbull komt naar België! Op zaterdag 14 juni 2025 verandert het Sportpaleis in de ultieme partyzone tijdens zijn ‘Party After Dark Tour’. En hij neemt Shaggy mee om het feest compleet te maken.
Mr. Worldwide komt naar België: Pitbull in het Sportpaleis
Pitbull, aka Mr. Worldwide, is een absolute hitmachine. Van 'Timber' en 'Give Me Everything' tot 'Time of Our Lives': deze man weet hoe hij een feestje moet bouwen. Zijn kenmerkende “EEEEEEEYOOOOOO” is zelfs officieel een handelsmerk (iconisch, toch?). En laten we eerlijk zijn: wie wil er nou níet losgaan op Shaggy’s classics zoals “It Wasn’t Me” en “Boombastic”?
Tickets scoren? De voorverkoop start vrijdag 28 februari om 9u via livenation.be. Prijzen variëren van €51,10 tot €123,91. Wil je extra fancy gaan? Er zijn ook VIP-packages beschikbaar!
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie