De geruchtenmolen draait de laatste tijd overuren als het om Justin Bieber gaat. Volgens de roddels zou niet alleen zijn huwelijk met Hailey Bieber in zwaar weer verkeren, er wordt ook gespeculeerd over drugsgebruik.
Justin Bieber reageert op geruchten over drugsgebruik
In de afgelopen weken zijn er meerdere beelden van Justin verschenen waarop hij er vermoeid uit zou zien. Online zijn daardoor geruchten ontstaan dat de zanger mogelijk drugs gebruikt. Maar daar is volgens zijn woordvoerder niets van waar. Die zegt volgens TMZ dat Justin zich juist op 'één van de beste plekken in zijn leven bevindt’.
The Biebs is samen met Hailey druk met het opvoeden van zijn pasgeboren zoon en hij werkt aan nieuwe muziek. Dat is ook de reden waarom hij er mogelijk vermoeid uitzag: hij haalt soms nachten door om aan muziek te werken, of is druk met het verzorgen van zijn zoon, die niet altijd even makkelijk in slaap valt.
De hardnekkige geruchten over Justins mentale en fysieke gezondheid worden door de woordvoerder omschreven als uitputtend. “Het laat zien dat mensen, ondanks de voor de hand liggende waarheid, vastbesloten zijn om negatieve, schadelijke verhalen in leven te houden.”
Justin Bieber gaat door een verdrietige periode. De zanger maakt via Instagram bekend dat zijn opa is overleden. “Ik zal je missen”, schrijft hij.
In een emotioneel bericht herdenkt Justin zijn opa Bruce Dale, die helaas niet ouder heeft mogen worden dan 80. “Ik heb altijd al je geld afgepakt”, herinnert de zanger zich uit zijn jeugd. “Ik weet nog dat je specifiek vertelde dat oma je 20 dollar zakgeld gaf voor een week. Ik overtuigde je er altijd van om op vrijdagavond tijdens de hockeywedstrijd wat te eten of te drinken. Met tegenzin gaf je me mijn zin.”
Justin schrijft dat hij niet kan wachten om zijn opa weer in de hemel te zien. “Ik zal je missen. Ik zal pijn lijden. En ik zal mezelf de tijd gunnen om terug te denken aan al die mooie tijden die we hebben gehad.”
Misgegrepen op kaartjes voor shows van de originele K3’tjes? Dan hebben we goed nieuws voor je: er komen extra concerten!
De originele K3’tjes zijn jaren na hun afscheid nog steeds razend populair. Een paar weken geleden kondigden Karen, Kathleen en Kristel aan dat ze reünie-concerten gaan geven in België en Nederland. Kaartjes voor die shows waren binnen no time uitverkocht.
Maar nu komen er dus meer shows, zowel in het Sportpaleis in Antwerpen als in Rotterdam Ahoy. De Belgische shows vinden plaats vanaf 21 mei 2026, die in Nederland vanaf 7 april 2026. Het is nog niet bekend om hoeveel extra optredens het precies gaat.
Kaartjes gaan vanaf maandagochtend in de verkoop voor mensen die zich al hebben geregistreerd. De kaartjes die overblijven, worden vanaf dinsdag 13.00 uur verkocht voor de rest van het publiek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot
- 01/05 Charli D'Amelio
- 02/05 David Beckham