Ben jij klaar om je grenzen te verleggen en het avontuur van je leven aan te gaan? Het derde seizoen van ‘Bootcamp’ komt eraan, en we zijn op zoek naar sportieve duo’s die de uitdaging aandurven!
Schrijf je nu in voor ‘Bootcamp’ seizoen 3!
In ‘Bootcamp’ nemen bevriende duo’s het tegen elkaar op in een reeks loodzware challenges. Dit jaar tillen we de competitie naar een nog hoger niveau. Denk: adrenaline, fysieke uitdagingen en mentaal doorzettingsvermogen. Maar ook: teamwork en vriendschap die op de proef worden gesteld.
Heb jij de skills, het doorzettingsvermogen en de hechte band met je partner die nodig zijn om te winnen? Dit is jouw kans om te laten zien wat je waard bent én om te strijden om die felbegeerde trofee.
Inschrijven? Dat kan nu! Grijp je kans, stel jezelf en je partner in crime voor en wie weet zien we jullie binnenkort in het derde seizoen van ‘Bootcamp’!
'Bootcamp' nog niet gezien? Check hier de vorige seizoenen.
Goed nieuws voor fans van ‘Big Brother’ die altijd al eens een finale hebben willen bijwonen, want dit jaar zou hun droom zomaar eens werkelijkheid kunnen worden. Play4 is een wedstrijd gestart waarbij mensen een duoticket voor de finale kunnen winnen.
Aankomende vrijdag vindt de halve finale plaats met Mattheüs, Jolien, Jane, Jordy en Sharice. Een weekje later, op vrijdag 4 april, is het tijd voor de grote finale en wordt het duidelijk wie er met de prijzenpot vandoor gaat. Kijkers kunnen de ontknoping thuis volgen, maar er zijn ook fans die live bij de finale aanwezig kunnen zijn. Hoe? Met een duoticket dat te winnen valt bij Play4.
Om mee te kunnen doen moet je via deze website vijf vragen beantwoorden. Je moet weten met hoeveel bewoners dit seizoen begon, wie de fake bewoners waren, wat ‘a la boca’ zogenaamd zou betekenen, wie de winnaar van vorig seizoen was en hoeveel blikken slob er in het ‘Big Brother’-huis zijn gegeten. Weet jij de meeste goede antwoorden te geven? Dan sta jij op 4 april misschien wel tussen de finalisten!
Het nieuws over de reünie van de originele K3 is amper de deur uit of er worden al nieuwe shows aangekondigd. Zowel in België als in Nederland zullen Kristel, Karen en Kathleen vaker optreden dan oorspronkelijk de bedoeling was.
Kort na de bekendmaking van de reünie maandagochtend, werden er in tien minuten tijd 33.000 kaartjes verkocht voor de show die de originele K3-formatie in oktober in het Sportpaleis geeft. Een groot succes dus, en daarom zijn er nu al extra shows toegevoegd.
De Belgische shows van 3, 4, 5, 9, 10 en 11 oktober zijn al uitverkocht, maar voor de extra shows op 7, 8 en 12 oktober zijn (op het moment van schrijven) nog wel tickets beschikbaar.
Naast de shows in Antwerpen geven Kristel, Karen en Kathleen ook nog een aantal concerten in het Nederlandse Rotterdam. Dat gaat gebeuren op 2, 3 en 4 april 2026. Kaartjes daarvoor zijn nog verkrijgbaar.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Mariah Carey
- 27/03 Monica Geuze
- 28/03 Lady Gaga
- 01/04 Asa Butterfield