Pukkelpop dropt 17 nieuwe namen

Chelsy Vanlerberghe-19 februari 2025 om 10:21

Pukkelpop serveert ons nog een verse lading namen. 17 nieuwe artiesten zijn aan de line-up toegevoegd. Tijd om je agenda vrij te maken voor 15, 16 en 17 augustus, want het belooft nu al een weekend vol muzikale hoogtepunten te worden.

Vrijdag 15 augustus wordt een pareltje voor indie-lovers met Vampire Weekend, The Kooks en Oscar and the Wolf. Gooi daar een scheut hypertrance van DJ HEARTSTRING en de stevige riffs van I Prevail bij, en je weet: moshpits gegarandeerd.

Zaterdag 16 augustus schotelt ons het veelzijdige ANOTR voor, met een mix van disco, funk en jazz. Mk.gee houdt het mysterieus, terwijl Sub Focus de drum ‘n bass-vibes naar Kiewit brengt. The Last Dinner Party en Wallows maken de dag compleet.

Zondag 17 augustus gaat all-out met Queens of the Stone Age, Justice en Papa Roach, aangevuld met verse namen als Viagra Boys, MEUTE en Sammy Virji.

Tickets vliegen ongetwijfeld snel de deur uit, want de verkoop start zaterdag 22 februari om 10 uur via tickets.pukkelpop.be. Een dagticket kost €129, een combi ga je halen voor €282.

Wil je glampen in stijl? Check de nieuwe Camping Glampy voor de ultieme PKP-ervaring. Alle campinginfo en extra nachttreinen vind je op de officiële Pukkelpop-website.

Bad Bunny komt met nieuwe tour naar België

Karen Luiken-06 mei 2025 om 05:26

Bad Bunny heeft geweldig nieuws voor fans over de hele wereld. De artiest heeft aangekondigd op tour te gaan en bezoekt daarbij allerlei landen, waaronder België.

De tour staat in het teken van Bad Bunny’s nieuwste album ‘DeBÍ TiRAR MáS FOToS’. De eerste show van de reeks staat gepland op 21 november in de Dominicaanse Republiek. Daarna bezoekt Bad Bunny de landen Costa Rica, Mexcio, Colombia, Peru, Chili, Argentinië, Brazilië, Japan en Australië.

Vanaf mei 2026 is de artiest in Europa te vinden en reist hij langs Spanje, Portugal, Duitsland, Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Zweden, Polen en Italië.

Het laatste land op de planning is België, waar Bad Bunny op 22 juli 2026 een optreden geeft in het Koning Boudewijnstadion in Brussel. Kaartjes gaan vanaf 9 mei in de verkoop.

Alles wat je moet weten over de TAGMAG-ronde op de 12urenloop

Chelsy Vanlerberghe-05 mei 2025 om 18:20

Op woensdag 7 mei verandert de Esplanade van de VUB in een loopparcours. Van 10u tot 22u draait alles rond de legendarische 12urenloop, het slotevent van de VUB Sporttrofee. Organisatoren PK en Mesacosa zorgen zoals elk jaar voor een sportieve strijd, veel ambiance en ludieke rondes. En er is één ronde waar we dit jaar extra naar uitkijken: de TAGMAG-ronde om 16u!

De naam zegt het al: 12 uur lang lopen teams in estafettevorm rondjes voor de overwinning. Of je nu loopt, supportert of gewoon komt voor de sfeer: er is plek voor iedereen. De estafette bepaalt welk team met de sporttrofee naar huis gaat, maar da’s maar een deel van het verhaal. Want naast de competitieve loop zijn er ook de ludieke rondes die de show stelen: creatieve challenges zoals de zak-van-sinterklaasronde en de bikini-ronde. Elke ludieke deelname levert punten op, en de top 3 scoort extra. Alles wordt netjes bijgehouden in een apart klassement, los van het gewone lopen. Wie aan het eind van de dag de meeste punten sprokkelt, wint de ludieke competitie én een prijs.

Om 16u is het tijd voor de TAGMAG-ronde en die draait volledig rond... vloggen. De opdracht? Vlog je volledige loopronde. Ja, echt. Of je nu met je telefoon in selfie-modus loopt, een actiecamera aan je hoofd plakt of iemand anders laat filmen terwijl jij gekke dingen doet op het parcours: alles mag, zolang jij je creativiteit laat spreken.

Geen loper? Geen probleem. Kom supporteren, chillen met je vrienden in de zomerbar of dansen tussen de rondes door: de muziek staat sowieso aan. Wij zijn er sowieso bij, jij ook?!

Ontdek meer