Marvel Studios heeft spiksplinternieuwe beelden vrijgegeven van de spiksplinternieuwe film ‘The Fantastic Four: First Steps’.
Marvel onthult trailer van 'The Fantastic Four: First Steps'
Het verhaal van de film speelt zich af in een retro-futuristische wereld geïnspireerd op de jaren 1960. Marvel’s ‘First Family’, bestaande uit Reed Richards (aka Mister Fantastic), Sue Storm (aka Invisible Woman), Johnny Storm (aka Human Torch) en Ben Grimm (aka The Thing) staan voor de grootste uitdaging tot nu toe als ze de aarde moeten verdedigen tegen een vraatzuchtige ruimtegod genaamd Galactus en zijn raadselachtig Herald, Silver Surfer. Het viertal wordt gedwongen een balans te vinden tussen hun rol als helden en de kracht van hun familieband. En alsof Galactus' plan om de hele planeet en iedereen erop te verslinden nog niet erg genoeg was, wordt het plotseling heel persoonlijk.
De hoofdrollen worden gespeeld door Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quin, Ebon Moss-Bachrach, Ralph Ineson en Julia Garner. Andere rollen zijn weggelegd voor Paul Walter Hauser, John Malkovich, Natasha Lyonne en Sarah Niles.
‘The Fantastic Four: First Steps’ is vanaf 23 juli in de bioscoop te zien.
Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'
Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!
In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.
Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek
© Joel Hoylaerts
Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.
Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.
De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.
Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 29/06 Nathan Vandergunst/Acid
- 29/06 Camila Mendes
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 Margot Robbie