'Love Island'-sterren Olivia en Alex krijgen tweede kindje

Karen Luiken-07 februari 2025 om 10:20

De familie van Olivia en Alex Bowen wordt binnenkort uitgebreid met een nieuw lid. De ‘Love Island’-sterren maken via Instagram bekend dat ze een tweede kindje verwachten.

“A moment, a love”, schrijft Olivia bij een filmpje met daarin allerlei beelden van haar babybuikje, een positieve zwangerschapstest en haar gezinnetje. “Baby nummer 2, we wachten op je.”

Het is nog niet duidelijk of het om een jongetje of een meisje gaat en wanneer de kleine precies verwacht wordt.

De baby wordt het tweede kindje van Olivia en Alex, die in juni 2022 voor het eerst ouders werden van hun zoontje Abel. Ze leerden elkaar in 2016 kennen tijdens hun deelname aan 'Love Island'.

'Victorious' spin-off in de maak met Trina Vega als hoofdrol

Chelsy Vanlerberghe-07 februari 2025 om 10:50

‘Victorious’-fans, opgelet: er komt een nieuwe spin-off aan en dit keer staat niemand minder dan Trina Vega centraal. Dat meldt Deadline.

Nickelodeon werkt aan ‘Hollywood Arts’ (werknaam), waarin Daniella Monet opnieuw in de huid kruipt van Trina. In de serie keert Trina terug naar haar oude school, Hollywood Arts, maar dit keer als lerares. Een interessante wending, want wie ‘Victorious’ heeft gevolgd, weet dat Trina niet bepaald bekend stond om haar talent…

Hoewel het project nog in de ontwikkelingsfase zit, zijn de eerste castings al bezig. Of andere originele castleden, zoals Victoria Justice, Elizabeth Gillies of Ariana Grande, een comeback maken, is nog niet bekend. Eén ding is wel zeker: ‘Victorious’-bedenker Dan Schneider is niet betrokken bij de spin-off. Zijn afwezigheid is geen verrassing, aangezien hij in 2018 Nickelodeon verliet na beschuldigingen van ongepast gedrag en een toxische werkomgeving op de sets van verschillende series.

De originele show liep van 2010 tot 2013 en volgde Tori Vega (Victoria Justice) die zich staande moest houden op een prestigieuze kunstschool. Trina, haar iets te zelfverzekerde (lees: delulu) grote zus, was een van de meest memorabele personages.

Marvel onthult trailer van 'The Fantastic Four: First Steps'

Karen Luiken-07 februari 2025 om 10:25

Marvel Studios heeft spiksplinternieuwe beelden vrijgegeven van de spiksplinternieuwe film ‘The Fantastic Four: First Steps’.

Het verhaal van de film speelt zich af in een retro-futuristische wereld geïnspireerd op de jaren 1960. Marvel’s ‘First Family’, bestaande uit Reed Richards (aka Mister Fantastic), Sue Storm (aka Invisible Woman), Johnny Storm (aka Human Torch) en Ben Grimm (aka The Thing) staan voor de grootste uitdaging tot nu toe als ze de aarde moeten verdedigen tegen een vraatzuchtige ruimtegod genaamd Galactus en zijn raadselachtig Herald, Silver Surfer. Het viertal wordt gedwongen een balans te vinden tussen hun rol als helden en de kracht van hun familieband. En alsof Galactus' plan om de hele planeet en iedereen erop te verslinden nog niet erg genoeg was, wordt het plotseling heel persoonlijk.

De hoofdrollen worden gespeeld door Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quin, Ebon Moss-Bachrach, Ralph Ineson en Julia Garner. Andere rollen zijn weggelegd voor Paul Walter Hauser, John Malkovich, Natasha Lyonne en Sarah Niles.

‘The Fantastic Four: First Steps’ is vanaf 23 juli in de bioscoop te zien.

Ontdek meer