Technoqueen Charlotte De Witte heeft woensdag via Instagram een verrassing gedropt: vrijdag draait ze een gratis set op de Oude Beestenmarkt in Gent. Fans zijn door het dolle heen, maar de politie minder. De aankondiging ging viraal, en nu wordt gevreesd voor een massale toestroom en chaos.
Charlotte De Witte verrast Gent met gratis dj-set, maar politie vreest chaos
Charlotte kondigde de onverwachte set woensdagavond zelf aan via Instagram: “Gent, ik speel vrijdag om 16 uur een set aan de Oude Beestenmarkt. Gratis voor iedereen en maar één uurtje.” De post kreeg duizenden likes en werd massaal gedeeld. Zelfs burgemeester Mathias De Clercq gooide hem op zijn socials.
Probleem: de Oude Beestenmarkt kan maar 6.000 mensen aan. De politie en het stadsbestuur, die pas op de dag zelf de aankondiging verwachtten, vrezen een overrompeling. Daarom wordt nu bekeken of het event kan doorgaan, of verplaatst moet worden.
Volgens bronnen was het de bedoeling om pas op de dag zelf het nieuws te droppen, zodat de opkomst beheersbaar bleef. Maar de aankondiging kwam er vroeger, en nu zijn de Gentse veiligheidsdiensten in crisisoverleg om te beslissen wat er moet gebeuren.
Er liggen verschillende scenario’s op tafel: het event cancelen (booooeeee weg sfeer), de locatie wijzigen naar een grotere plek, of extra veiligheidsmaatregelen nemen. Wat het wordt, is nog niet duidelijk.
Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen
Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.
Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.
Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.
Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.
TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.
Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.
De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.
In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.
Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell