Sim-fans, tijd om je Plumbob op te poetsen, want De Sims viert zijn 25e verjaardag met een gigantisch feest. En hoe doen ze dat beter dan met een 25 uur durende livestream vol games, goodies en grote namen zoals Doja Cat.
De Sims bestaat 25 jaar en dat vieren ze met livestream (en Doja Cat!)
Wat ooit begon als een simpel levenssimulatiespel is uitgegroeid tot een van de meest iconische gamefranchises ooit, met meer dan 500 miljoen spelers wereldwijd. Of je nu huizen bouwt, bizarre families creëert of gewoon Sims in een zwembad zonder ladder achterlaat, deze verjaardag is er eentje om te vieren.
En hoe! Op 4 februari dropt EA 'The Sims 25 Hour Livestream', een event met non-stop gameplay, exclusieve onthullingen en een dikke line-up. Niemand minder dan Doja Cat, Latto en het legendarische dragduo Trixie Mattel & Katya komen langs om mee te vieren. Ook bekende streamers zoals Plumbella en Dan & Phil zijn van de partij. Elk uur worden er giveaways gedropt in de officiële Discord, dus je weet waar je moet zijn. De livestream start om 23u00 uur (Belgische tijd) en is te volgen via YouTube, Twitch en TikTok.
Voor wie niet genoeg krijgt van De Sims, is er een dikke update voor De Sims 4 met 70 nieuwe in-game items en het event ‘Beleef Het Verleden’. Spelers kunnen nostalgische Sims-objecten scoren en nieuwe Simlish-tracks van Kim Petras en Gigi Perez beluisteren op de in-game radio. En voor de OG’s: De Sims 1 en 2 zijn terug in een speciale 25e Verjaardag Bundel, zodat je helemaal kan terugkeren naar waar het allemaal begon.
Ook de offline wereld viert mee. EA lanceert een exclusieve Sims-merchlijn met retro pins, kleding en een muismat in de iconische Plumbob Green, een speciale kleur ontwikkeld met Pantone. Op Spotify verschijnt een ultieme Sims-playlist met de meest iconische tracks uit alle games. Simlish-bangers die je nooit echt hebt verstaan, maar wél meezingt. Whippna Choppa Dog!
Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam
Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.
De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.
De Sims 4 duikt met SpongeBob in nieuwe onderwater-kits
Gamers die zowel ‘De Sims 4’ als ‘SpongeBob’ verslinden, mogen een vreugdedansje doen: vanaf 4 december dropt EA twee nieuwe kits rond de chaotische zeespons. Met de 'De Sims 4 SpongeBob's Huis Kit' kan je het legendarische ananas-huis in Bikinibroek een eigen twist geven en je Sims laten wonen in een vrolijk onderwaterparadijs.
De 'De Sims 4 SpongeBob Kinderkamer Kit' draait dan weer rond de jongste fans: kleurrijke meubels, speelgoed, posters en accessoires toveren elke slaapkamer om tot een SpongeBob-speelzone.
Twijfel je tussen de twee? Dan is er de tijdelijke 'Bikinibroek Bundel', waarin beide kits zitten plus drie exclusieve extra items, beschikbaar tot en met 3 maart 2026.
De kits komen uit op EA app, Epic Games Store, Steam, PlayStation 4 & 5, Xbox Series X|S en Xbox One. Tijd om je Sims voorgoed te verhuizen naar… heel ver onder de zeespiegel.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Britney Spears
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar