Eerste weekend Amelie Lens B2B Charlotte de Witte: 46 000 ravers in Flanders Expo

Chelsy Vanlerberghe-03 februari 2025 om 11:11

Girlpower! Twee Belgische techno-iconen, één legendarische back-to-back set. Amelie Lens en Charlotte de Witte speelden afgelopen weekend voor het eerst samen in een uitverkochte Flanders Expo en lieten 46.000 ravers losgaan op hun keiharde beats. Met 23.000 bezoekers per nacht werd de Gentse eventhal omgetoverd tot een absolute technotempel, en dat voelde je tot in je botten.

Naast de queen duo-set stonden ook Airod, Alignment, Daria Kolosova, Inox Traxx, Milo Spykers en SHDW op de line-up. Dat deze show meer was dan zomaar een rave, bewees de internationale interesse: tickets werden verkocht in 80 landen, met fans uit Frankrijk, Nederland, Duitsland en het VK die massaal afzakten naar Gent.

De productie was even stevig als de beats: een combinatie van LED-structuren en next-level lasers zorgde voor een visueel spektakel, terwijl Amelie en Charlotte synchroon de decks afbraken. “Die Gentse energie is ongeëvenaard!” zei Charlotte achteraf, terwijl Amelie de set omschreef als “pure magie vanaf de eerste minuut.”

Nog één kans om erbij te zijn! Volgend weekend, op zaterdag 8 februari, spelen Amelie en Charlotte nog één keer samen in Flanders Expo. Dan vervoegen ook Helena Lauwaert, Enrico Sangiuliano en Anetha de line-up.

Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen

Chelsy Vanlerberghe-20 november 2025 om 16:45

Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.

Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.

Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.

Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.

TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.

Lewis Capaldi keert terug naar Rock Werchter 2026

Simon Smetryns-20 november 2025 om 10:53

Lewis Capaldi is back, baby. Na een break van twee jaar (die hij nam voor zijn mentale gezondheid) staat de Schotse singer-songwriter volgend jaar opnieuw op Rock Werchter, op vrijdag 3 juli. Verwacht een set vol wereldhits zoals ‘Someone You Loved’, nieuwe tracks van zijn EP ‘Survive’ én de typische droge Capaldi-humor tussendoor.

Rock Werchter 2026 loopt van donderdag 2 tot en met zondag 5 juli in Werchter. De line-up begint er serieus uit te zien: eerder werden al onder andere Mumford & Sons, The Prodigy, The xx, Gorillaz, Twenty One Pilots, Moby en The Cure aangekondigd. Tickets gaan morgen (vrijdag 21 november) om 10u in verkoop via rockwerchter.be.

Nu nog je Werchtercrew bij elkaar krijgen…

Ontdek meer