The Weeknd en de Grammy’s? Dat leek een afgesloten hoofdstuk. Toen zijn wereldhit 'Blinding Lights' in 2020 nul nominaties kreeg liet hij de awardshow links liggen. Hij noemde het systeem ‘corrupt’ en besloot zijn muziek niet langer in te sturen. Toch stond hij tijdens de Grammy's van 2025 dit weekend plots op het podium, waar hij twee gloednieuwe nummers bracht: 'Cry For Me' en 'Timeless', samen met Playboi Carti.
The Weeknd verrast met Grammy-optreden na jarenlange boycot
Voorafgaand aan zijn optreden nam Harvey Mason Jr., CEO van de Recording Academy, even het woord. Hij haalde aan dat de organisatie de afgelopen jaren flink is veranderd, met meer diversiteit in de stemgerechtigde leden en nieuwe groepen voor Black, LGBTQ+ en vrouwelijke artiesten. Die aanpassingen zouden hebben bijgedragen aan The Weeknd’s beslissing om zijn boycot te doorbreken.
Tijdens de show bracht hij 'Cry For Me' en 'Timeless', beide afkomstig van gloednieuwe album 'Hurry Up Tomorrow', het laatste deel van zijn 'After Hours'-trilogie. Op het album werkt hij samen met onder andere Lana Del Rey, Travis Scott en Future. In mei volgt er zelfs een gelijknamige film, waarin hij te zien is naast Jenna Ortega en Barry Keoghan.
De albumrelease werd een week uitgesteld uit respect voor de slachtoffers van de bosbranden in LA. The Weeknd doneerde 1 miljoen dollar aan hulporganisaties en schenkt de opbrengst van 'Take Me Back To LA' aan voedselhulp voor de getroffen gebieden.
Een onverwachte terugkeer naar de Grammy’s, een nieuw album én een film onderweg: The Weeknd is back!
Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen
Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.
Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.
Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.
Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.
TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.
Lewis Capaldi is back, baby. Na een break van twee jaar (die hij nam voor zijn mentale gezondheid) staat de Schotse singer-songwriter volgend jaar opnieuw op Rock Werchter, op vrijdag 3 juli. Verwacht een set vol wereldhits zoals ‘Someone You Loved’, nieuwe tracks van zijn EP ‘Survive’ én de typische droge Capaldi-humor tussendoor.
Rock Werchter 2026 loopt van donderdag 2 tot en met zondag 5 juli in Werchter. De line-up begint er serieus uit te zien: eerder werden al onder andere Mumford & Sons, The Prodigy, The xx, Gorillaz, Twenty One Pilots, Moby en The Cure aangekondigd. Tickets gaan morgen (vrijdag 21 november) om 10u in verkoop via rockwerchter.be.
Nu nog je Werchtercrew bij elkaar krijgen…
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell