Sabrina Carpenter heeft een duidelijke boodschap aan mensen die haar optredens “te sexy” vinden. In een interview met The Sun reageerde ze scherp op de kritiek van enkele oudere muziekproducenten die haar shows en stijl “lui” en “schadelijk voor vrouwen” noemden. Haar boodschap? “Als je niet kan omgaan met een vrouw die zelfverzekerd is in haar seksualiteit, kom dan niet naar mijn shows.”
Sabrina Carpenter reageert op kritiek: "Kom niet naar mijn shows"
Sabrina kreeg het hard te verduren van muziekproducers Mike Stock, Matt Aitken en Pete Waterman. Zij noemden haar outfits en teksten “offensief” en vonden dat ze haar talent “weggooide”. Waterman had zelfs een advies: “Als je respect wil, draag dan geen string.”
Maar de 'Espresso'-zangeres reageerde scherp op de kritiek. “Mijn boodschap is altijd helder geweest: als je niet om kan met een meisje dat zelfverzekerd is in haar seksualiteit, blijf dan weg van mijn shows", klonk het. “Dit soort uitspraken zijn zo achterhaald. Vrouwen worden al decennialang afgerekend op hoe ze zich kleden of wat ze zingen. Madonna, Britney, Rihanna… en nu ik. Waarom mogen vrouwelijke artiesten hun seksualiteit niet omarmen in hun teksten, outfits en performances?”
Wat Sabrina vooral dwarszit, is hoe selectief de kritiek is. “Mensen hebben nooit iets te zeggen als ik zing over zelfzorg, body positivity of liefdesverdriet. Dat zijn ook allemaal normale dingen die een 25-jarige meemaakt,” legde ze uit. “Ze focussen alleen op het seksuele aspect van mijn shows, en dat is gewoon belachelijk.”
Voor Sabrina is het simpel: hoe ze zich kleedt en optreedt, is een vorm van zelfexpressie en zelfvertrouwen. “Het engste ter wereld is op een podium staan voor een massa mensen en doen alsof het niets is. Als mijn kleding ervoor zorgt dat ik me goed voel en zelfverzekerd ben, dan is dat wat ik moet doen.”
Ondanks de kritiek heeft Sabrina het afgelopen jaar bewezen dat ze een van de grootste artiesten van het moment is. Met zes Grammy-nominaties en een uitverkochte wereldtour, is ze niet te stoppen. Op 22 maart treedt ze op in Brussel.
Dit is wanneer je het derde seizoen van 'Euphoria' kunt verwachten
Fans wachten al héél lang op het derde seizoen van ‘Euphoria’ en ze zullen ook nog een tijdje moeten blijven wachten voor het langverwachte vervolg eindelijk verschijnt. De grote HBO-baas Casey Bloys heeft namelijk in een interview met Variety verklapt dat we de nieuwe afleveringen ‘in het voorjaar’ kunnen verwachten.
Hoewel er nog geen vaste releasedatum is, kunnen we er inmiddels wel zeker van zijn dat het derde seizoen ergens in de eerste helft van 2026 bij HBO Max verschijnt. “Het zal in de lente zijn”, zegt Casey Bloys. “Maar we hebben nog geen datum vastgelegd.”
Het is inmiddels alweer dik drie jaar geleden dat het tweede seizoen verscheen. Het derde seizoen liep daarna veel vertraging op, onder meer vanwege de grote Hollywood-staking in 2023. Er waren spanningen achter de schermen en bovendien was er ook nog het tragische overlijden van 'Euphoria'-acteur Angus Cloud.
Het plan om het derde seizoen in 2025 te laten verschijnen, is dus door verschillende redenen van de baan. Maar er wordt wel al keihard aan het vervolg gewerkt. De productie ging eerder dit jaar van start.
Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.
‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.
"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Jenna Ortega
- 27/09 Anna Camp