Het is feest bij ‘Love is Blind’. De show viert binnenkort niet alleen zijn vijfde jubileum, er komt ook een nieuw seizoen. En om nu alvast warm te lopen voor die twee heuglijke feitjes, worden fans getrakteerd op een gloednieuwe teaser.
Nieuwe beelden van achtste seizoen 'Love is Blind' verschenen
Het is op 14 februari, de dag van de liefde, precies vijf jaar geleden dat het eerste seizoen van ‘Love is Blind’ verscheen. Sindsdien volgden de nieuwe seizoenen elkaar in rap tempo op. Inmiddels is het programma alweer toe aan zijn achtste seizoen en dat verschijnt – jawel – op Valentijnsdag op Netflix.
In de teaser komen allerlei iconische momenten uit de eerste zeven seizoenen van ‘Love is Blind’ voorbij. We zien oude deelnemers voorbijkomen, mooie momenten, moeilijke momenten, hilarische momenten en vooral heel veel drama. Maar natuurlijk passeren er ook een aantal sneak peaks van het aankomende seizoen de revue. Kijk mee!
Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm
Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.
‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.
De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.
‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.
De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd
Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!
In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.
De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.
Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn