Acteur Jason Priestley komt naar België

Karen Luiken-23 januari 2025 om 15:00

Een wereldberoemd acteertalent komt binnenkort voor een bezoekje naar ons land. De organisatie van FACTS maakt vandaag bekend dat niemand minder dan Jason Priestley in het weekend van 5 en 6 april op het popcultuurevenement aanwezig zal zijn.

Jason Priestley is vooral bekend geworden door zijn rol als Brandon Walsh in de 90’s-Serie ‘Beverly Hills, 90210’, maar hij had ook rollen in onder andere ‘Tru Calling’, ‘Private Eyes’, ‘Call Me Fitz’, ‘Haven’, ‘Raising Expecations’ en ‘Wild Cards’. De acteur is zowel op zaterdag 5 als op zondag 6 april bij FACTS aanwezig voor fotoshoots, signeersessies, selfies en vraag- en antwoordshows.

De gastenlijst van FACTS bestaat tot nu toe uit twee gasten; naast Jason komt ook Natalie Dormer naar Gent. Zij is bekend van ‘Game of Thrones’, ‘Hunger Games’ en ‘The Tudors’. Later worden er nog meer namen aangekondigd.

De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd

Karen Luiken-10 juli 2025 om 06:37

Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!

In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.

De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.

Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

Ontdek meer