Acteur Jason Priestley komt naar België

Karen Luiken-23 januari 2025 om 15:00

Een wereldberoemd acteertalent komt binnenkort voor een bezoekje naar ons land. De organisatie van FACTS maakt vandaag bekend dat niemand minder dan Jason Priestley in het weekend van 5 en 6 april op het popcultuurevenement aanwezig zal zijn.

Jason Priestley is vooral bekend geworden door zijn rol als Brandon Walsh in de 90’s-Serie ‘Beverly Hills, 90210’, maar hij had ook rollen in onder andere ‘Tru Calling’, ‘Private Eyes’, ‘Call Me Fitz’, ‘Haven’, ‘Raising Expecations’ en ‘Wild Cards’. De acteur is zowel op zaterdag 5 als op zondag 6 april bij FACTS aanwezig voor fotoshoots, signeersessies, selfies en vraag- en antwoordshows.

De gastenlijst van FACTS bestaat tot nu toe uit twee gasten; naast Jason komt ook Natalie Dormer naar Gent. Zij is bekend van ‘Game of Thrones’, ‘Hunger Games’ en ‘The Tudors’. Later worden er nog meer namen aangekondigd.

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer