Na 11 jaar zonder contact zijn Khloé Kardashian en haar ex-man Lamar Odom opnieuw samen op het scherm te zien. En dat zorgde meteen voor heel wat speculaties. In de trailer van 'The Kardashians' seizoen 6 zien we hoe de voormalige NBA-ster onverwacht opduikt met een bos bloemen in de hand. Lamar schept nu duidelijkheid over hoe de ontmoeting tot stand kwam.
Lamar Odom schept duidelijkheid over reünie met ex Khloé Kardashian
Volgens Lamar kwam de ontmoeting op gang dankzij Malika Haqq, Khloé's beste vriendin. Ze liep Lamar tegen het lijf in Las Vegas tijdens het Super Bowl-weekend. “Ze zei dat het tijd was om Khloé te zien, na al die jaren. En ze maakte het mogelijk,” vertelde Lamar. Wat hij niet wist? Dat het hele moment op camera werd vastgelegd, al nam hij het sportief op.
In de trailer van seizoen 6 zien we hoe Khloé aan haar familie vertelt over de ontmoeting. Haar moeder Kris Jenner laat zelfs een traantje vallen en noemt Lamar “de liefde van haar leven.” Toch houdt Lamar de situatie nuchter: “We zijn niet opnieuw samen. Het zou al een zegen zijn om gewoon haar vriend te zijn.”
Voor wie de geschiedenis tussen de twee niet kent: Khloé en Lamar trouwden in 2009, slechts een maand na hun eerste ontmoeting. Hun relatie was een rollercoaster met hoogtepunten op het scherm en persoonlijke drama’s achter de schermen. Lamar worstelde met een verslaving en ontsnapte aan de dood na een overdosis. Na hun scheiding in 2016 verloren ze elkaar uit het oog, tot nu.
Wat brengt deze hereniging? Check het vanaf 6 februari in het nieuwe seizoen van 'The Kardashians op Hulu'. Klaar voor meer Kardashian-chaos?
Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.
‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.
De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.
Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.
Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.
“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”
Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/07 Robbie van de Graaf
- 05/07 Gloria Monserez
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Perrie Edwards