Khloe Kardashian en Lamar Odom herenigd in 'The Kardashians' seizoen 6

Chelsy Vanlerberghe-20 januari 2025 om 10:04

In de trailer vertelt Khloé aan haar zus Kim en moeder Kris Jenner: “Jullie gaan nooit raden met wie ik heb afgesproken.” Het antwoord? Lamar Odom, die vervolgens haar huis binnenstapt met een boeket rode rozen. Terwijl Kim zichtbaar geschokt is, barst Kris in tranen uit en zegt: “Dat was de liefde van haar leven.” Maar Khloé blijft nuchter en zegt: “Ik ken deze persoon niet meer.”

Khloé en Lamar trouwden in 2009, slechts een maand na hun eerste ontmoeting. Hun huwelijk stond al snel onder druk door schandalen en Lamar’s worsteling met verslaving. Ondanks hun scheiding in 2016 bleef Khloé aan zijn zijde tijdens een moeilijke periode, toen Lamar in 2015 op het randje van de dood balanceerde na een overdosis.

De trailer hint naar een mogelijke verzoening, maar ook naar de complexiteit van hun relatie. Inmiddels heeft Khloé een bewogen verleden met NBA-speler Tristan Thompson, de vader van haar twee kinderen, True en Tatum. Hoewel ze niet meer samen zijn, blijven ze in goede verstandhouding co-ouderschap delen.

Wat de reünie met Lamar precies betekent en hoe de familie hiermee omgaat, wordt duidelijk in seizoen 6 van 'The Kardashians'. De serie gaat op 6 februari van start op Hulu, met elke donderdag een nieuwe aflevering.

Seizoen 6 van 'The Kardashians' belooft niet alleen de gebruikelijke portie drama, maar ook verrassingen die niemand zag aankomen. In de nieuwe trailer zien we Khloé Kardashian herenigen met haar ex-man Lamar Odom, wat meteen voor opschudding zorgt binnen de familie.

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Ontdek meer