Henry Cavill en zijn vriendin Natalie Viscuso leven op een roze wolk. De twee hebben hun eerste kindje mogen verwelkomen, meldt People.
'Superman'-ster Henry Cavill voor het eerst papa geworden
‘Superman’-ster Henry maakte in april vorig jaar bekend dat hij papa zou worden. “Ik ben er erg enthousiast over”, zei hij toen. “Natalie en ik zijn heel blij. We kijken er heel erg naar uit.”
Over de naam, het geslacht of de geboortedatum van het kindje zijn nog geen details gedeeld.
Deze 'Bridgerton'-acteur is meest sexy man ter wereld
Van alle mannen ter wereld kan er natuurlijk maar één het meest sexy zijn. En als het aan People ligt, dan is dat niemand minder dan Jonathan Bailey. De ‘Bridgerton’-acteur is uitgeroepen tot ‘sexiest man alive’.
Jonathan, die de eerste homoseksuele ‘sexiest man alive’ is, liet in de ‘Tonight Show’ weten blij te zijn met zijn winst. “Het is een enorme eer. Natuurlijk voel ik me enorm gevleid. En het is volkomen absurd”, zegt hij tegen het Amerikaanse tijdschrift People, dat al sinds 1985 elk jaar iemand verkiest tot meest sexy man ter wereld.
Jonathan treedt met zijn nieuwe titel in de voetsporen van John Krasinski, die vorig jaar werd uitgeroepen tot meest serxy man op aarde. Het jaar daarvoor ging die eer naar Patrick Dempsey en het jaar daarvoor naar Chris Evans. Andere winnaars van de afgelopen jaren zijn onder meer Channing Tatum, Chris Hemsworth, George Clooney, Idris Elba en Brad Pitt.
De populaire Netflix-hit ‘Nobody Wants This’ is officieel verlengd met een derde seizoen. Dat heuglijke feit maakt de streamingsdienst bekend met een video op social media, waarin te zien is hoe hoofdrolspeelster Kristen Bell haar collega’s belt en het nieuws vertelt.
In het filmpje zie we naast Kristen Bell (Joanne) ook Adam Brody (Noah) voorbijkomen, net als Timothy Simons (Sasha), Jackie Tohn (Esther) en Justine Lupe (Morgan). Stuk voor stuk zijn ze ontzettend blij. Van ‘great, great, great’ tot ‘yaaaay’. De meest blije reacties komen voorbij.
Het eerste seizoen van ‘Nobody Wants This’ ging over een agnostische podcasthost en een onconventionele rabbijn die allebei op hetzelfde feestje zijn. Wanneer ze samen naar buiten lopen, merkt het onwaarschijnlijke paar dat er iets tussen hen is. Maar laten ze het toe, aangezien ze een compleet andere kijk op het leven hebben, met alle moderne obstakels voor de liefde en hun soms goedbedoelde, soms saboterende families?
Op die vraag krijgen kijkers in het tweede seizoen antwoord als Noah en Joanne er alles aan doen om samen een ‘wij’ te vormen. Dat seizoen is sinds een paar weken te zien op Netflix. Het is nog niet bekend wanneer we het derde kunnen verwachten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/11 Loena Hendrickx
- 06/11 William Boeva
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes