De bosbranden in Los Angeles hebben een zware tol geëist. Duizenden gezinnen verloren hun huis, en natuurgebieden zijn compleet verwoest. Het is duidelijk: hulp is meer dan nodig. Daarom wordt op 30 januari 2025 het benefietconcert FireAid georganiseerd, een avond vol muziek en solidariteit.
Streamingdiensten zenden benefietconcert bosbranden LA uit
Het idee achter FireAid is simpel: via muziek steun bieden aan wie het nodig heeft. De opbrengsten van het concert worden gebruikt voor directe hulp aan slachtoffers, de wederopbouw van verwoeste gebieden en het ontwikkelen van betere preventiemaatregelen tegen bosbranden. Grote artiesten zoals Lady Gaga, Stevie Nicks, Billie Eilish, Katy Perry, Olivia Rodrigo, Green Day en meer staan op het podium om hun steun te tonen.
En goed nieuws: je hoeft niet naar LA om erbij te zijn. Het concert wordt wereldwijd live gestreamd via YouTube, Apple TV, Netflix en Prime Video. Het concert begint bij ons om 3 uur 's nachts.
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
Eerste trailer van nieuwe 'Knives Out'-film gedeeld
De laatste informatie over de derde ‘Knives Out’-film is met ons gedeeld. We wisten al welke acteurs erin gaan spelen, wanneer de film uitkomt, waar het verhaal over gaat én we ontvingen al een teaser. Maar een officiële trailer ontbrak nog. Tot nu.
Net zoals de twee eerste films gaat ook ‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ over detective Benoit Blanc, die wederom te maken krijgt met een mysterie. Het gaat over zijn gevaarlijkste moordzaak tot nu toe, die gepleegd is in een kerk.
De hoofdrol wordt weer gespeeld door Daniel Craig. Andere rollen zijn er voor Josh O'Connor, Glenn Close, Josh Brolin, Mila Kunis, Jeremy Renner, Kerry Washington, Andrew Scott, Cailee Spaeny, Daryl McCormack en Thomas Haden Church.
‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ is vanaf 12 december te zien op Netflix.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen