Bekijk hier de exclusieve trailer van 'Bittersweet Sixteen'!

Lola Obasuyi Van Acker-28 oktober 2021 om 08:00

Net zoals veel mensen, pikte Anna Verheyen, dochter van bekende regisseur Jan Verheyen, een hobby op tijdens de eerste lockdown van 2020. Zij besloot om een verhaal te schrijven over de typische gebeurtenissen op de middelbare school die ze zelf maar al te goed kent en breide zo een heel script aan elkaar.

De focus wordt gelegd op de subtiele pesterijen en venijnig gedrag tussen de tienermeisjes op school met een grote climax op de sweet sixteen party van personage Lotte die volledig uit de hand loopt.

Deze Vlaamse high school drama is een film voor en door tieners want zelf is Anna nog maar 15 jaar. Of ze nu echt in de voetsporen van haar vader zal treden weet ze nog niet zeker maar ze vond dit alvast een fantastische ervaring die smaakt naar meer.

Enkele bekende gezichten maken ook hun debuut op het grote doek. Steffi Mercie en Stien Edlund scoorden hun eerste filmrol en zijn volledig in de wolken.

Bekijk hier alvast de exclusieve trailer van 'Bittersweet Sixteen'! De film zal vanaf 22 december te zien zijn in de bioscoop.

TAGMAG ging ook een kijkje nemen op de set van 'Bittersweet Sixteen' en interviewde de cast!

Derde 'Avatar'-film duurt nóg langer dan tweede

Karen Luiken-10 maart 2025 om 12:53

Vond je de tweede ‘Avatar’-film al een lange zit? Wacht maar tot je de derde ziet. Die gaat volgens regisseur James Cameron nóg langer duren dan zijn voorganger.

De allereerste ‘Avatar’-film uit 2009 duurde 2 uur en 42 minuten. Het uit 2022 afkomstige vervolg ‘The Way of Water’ kreeg er een behoorlijke tijd bij en duurde 3 uur en 12 minuten. Maar de derde film, die ‘Fire & Ash’ gaat heten en in december uitkomt, wordt nóg langer.

Er was te veel materiaal voor de tweede ‘Avatar’-film ontwikkeld, waardoor er te weinig ruimte overbleef voor andere zaken. Zaken die, zo legt James Cameron in een interview met Empire uit, in de aankomende film wel aan bod komen.

“We hadden te veel geweldige ideeën in het eerste deel van de tweede film gestopt", aldus de regisseur. “De film ging heel snel, maar we gingen niet diep genoeg in op de personages. Ik vond daarom dat we het moesten opsplitsen. De derde film wordt dus langer dan de tweede.”

'Wonka' vanaf vandaag op Netflix te zien

Karen Luiken-08 maart 2025 om 08:00

Je hebt er een flinke dosis geduld voor moeten hebben, maar ‘Wonka’ is vanaf vandaag eindelijk op Netflix te zien. De film met Timothée Chalamet in de hoofdrol verscheen in december 2023 in de bioscoop.

‘Wonka’ speelt zich vóór de gebeurtenissen uit ‘Charlie and the Chocolate Factory’ af. Kijkers worden meegenomen in de jonge jaren van Willy Wonka en krijgen avonturen te zien die hij meemaakte voordat hij de chocoladefabriek oprichtte. Met hulp van het weeskind Noodle probeert hij met weinig geld een chocolade-imperium op te bouwen, maar dan moet hij wel zien af te rekenen met een snoepmisdaadsyndicaat.

Het is al de derde film met Willy Wonka in een van de hoofdrollen. De eerste was de klassieke ‘Charlie and the Chocolate Factory’ uit 1971. In 2005 kwam een vernieuwde versie met Johnny Depp als eigenaar van de chocoladefabriek. En in deze film is het dus de beurt aan Timothée Chalamet.

Ontdek meer