Timothée Chalamet arriveert op fiets bij première... en krijgt een boete

Chelsy Vanlerberghe-16 januari 2025 om 12:02

Timothée Chalamet wist deze week weer de show te stelen, maar niet zoals je zou verwachten. Voor de Londense première van zijn nieuwste film 'A Complete Unknown', waarin hij Bob Dylan speelt, besloot hij de rode loper op te rijden… op een Lime-fiets. De eco-friendly stunt leverde hem heel wat aandacht op, maar ook een boete van £65 (ongeveer €75). Oeps!

De acteur vertelde in een Franse talkshow dat hij door een file liever de elektrische huurfiets dan de auto nam om op tijd te zijn. Maar doordat hij de fiets verkeerd parkeerde, moest kreeg hij een boete. Volgens Chalamet voelde de boete extra zuur: “Het was eigenlijk een soort reclame voor hen,” grapte hij over Lime.

De acteur is overigens niet de enige die een boete kreeg die avond. Fotograaf Aidan Zamiri, die samen met Chalamet fietste, werd eveneens beboet. Al moest die slechts £2 betalen. Volgens Lime wordt een waarschuwing of boete opgelegd als een fiets in een niet-toegestane zone wordt achtergelaten. Een les voor de acteur, die duidelijk geen uitzondering kreeg, ondanks zijn sterstatus.

Een spontane actie of toch een stunt? Met zijn aankomst op de fiets lijkt Chalamet een subtiele knipoog te hebben gemaakt naar Bob Dylan, die bekend stond om zijn liefde voor motorfietsen. De film 'A Complete Unknown' vertelt het verhaal van de muzikant in zijn begindagen, toen hij als 19-jarige met zijn gitaar in New York aankwam en een legende in wording bleek. Onder regie van James Mangold wordt de film nu al getipt als een kanshebber voor de Oscars.

Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:55

De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend enthousiast.

‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.

Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.

Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.

'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.

It's a wrap: opnames 'Euphoria 3' afgerond

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:50

Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.

“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”

De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.

Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.

Ontdek meer