VTM GO brengt bioscoopfilms naar de huiskamer met VTM GO Cinema

Chelsy Vanlerberghe-14 januari 2025 om 09:29

Zet die popcorn maar klaar, want vanaf nu haal je de bioscoop gewoon naar je woonkamer. VTM GO lanceert VTM GO Cinema: een nieuw platform waar je recente films, klassiekers en familiefavorieten kan streamen.

VTM GO is het eerste Vlaamse platform waar je films kan kopen of huren, iets wat tot nu toe alleen via internationale diensten zoals Apple of Google mogelijk was. Vanaf 14 januari kan je kijken naar topfilms zoals 'Gladiator II', 'It Ends With Us' en 'Smile 2', maar ook naar populaire reeksen als 'The Fast and the Furious' en 'The Hunger Games'. Voor de liefhebbers van animatie zijn 'Despicable Me' en 'Kung Fu' Panda van de partij.

Het beste? Geen abonnementen. Bij VTM GO Cinema betaal je gewoon per film. Of je nu een film wil huren voor 48 uur (vanaf €2,99) of hem meteen aan je digitale collectie wil toevoegen (vanaf €6,99), jij kiest.

Of je nu op je smartphone, tablet, laptop, smart-tv of via Chromecast kijkt, VTM GO Cinema werkt op alle platformen. Vanaf nu kan je dus letterlijk overal genieten van je favoriete films. Wil je meer weten? Check de details via vtmgo.be/cinema.

Vlaamse serie ‘Putain’ geselecteerd voor internationaal topfestival

Chelsy Vanlerberghe-14 februari 2025 om 11:57

De Streamz Original-reeks 'Putain' maakt indruk, en niet alleen in België. De serie is geselecteerd voor de internationale competitie van Series Mania, hét grootste tv-festival van Europa. Dat betekent dat de reeks tussen de meest vernieuwende en kwalitatieve series ter wereld staat.

De reeks volgt Gigi en zijn vriendengroep in Brussel. Wanneer Gigi’s moeder opnieuw begint te daten met haar ex, een man met wie ze vroeger een drugsverslaving deelde, stelt hij haar voor een ultimatum: hij of haar lover. Haar stilzwijgen dwingt hem om op eigen benen te staan en een nieuw hoofdstuk te beginnen.

Wat Putain extra bijzonder maakt is een mix van Brusselse talenten. De reeks werd bedacht door schrijver Frederik Daem en artiest Gorik van Oudheusden (aka Zwangere Guy).

Series Mania loopt van 21 tot 28 maart in Lille, waar een jury prijzen zal uitreiken voor onder andere Beste Serie en Beste Acteerprestaties. Volgens de makers is de selectie een groot compliment: "Deze erkenning is een bewijs van het harde werk en de passie van het hele team."

Nog niet gekeken? 'Putain' is te zien op Streamz.

Taylor Lautner jaagt op weerwolven in bizarre nieuwe serie

Chelsy Vanlerberghe-14 februari 2025 om 11:46

Werewolf Taylor Lautner is back! En nee, niet als Jacob Black, maar als zichzelf… soort van. De ‘Twilight’-acteur krijgt zijn eigen serie, 'Taylor Lautner: Werewolf Hunter', waarin hij de hoofdrol speelt én meewerkt als executive producer. De reeks wordt ontwikkeld door Amazon MGM Studios en belooft een stevige portie zelfspot.

Het verhaal speelt in op Lautners echte leven: na 'Twilight' verdween hij grotendeels uit de spotlights, maar volgens deze serie was dat niet zomaar. De fictieve versie van Lautner werd namelijk gerekruteerd door een geheime organisatie van weerwolfjagers. Zijn taak? De wereld beschermen tegen de wezens die hem ooit wereldberoemd maakten. Overdag een acteur in Hollywood, ‘s nachts een supernatural warrior. Kl

Lautner deelde het nieuws enthousiast op Instagram met de caption: "Just when I thought I was out… they pull me back in." Zijn Twilight-collega Kellan Lutz reageerde meteen met een ‘Congrats man!’. Ook Tay Lautner, de vrouw van Taylor (ja, echt), is supertrots en schreef: "De parallellen tussen deze show en jouw leven zijn echt bijzonder."

Met deze mix van actie, nostalgie en zelfspot lijkt 'Taylor Lautner: Werewolf Hunter'

Taylor Lautner jaagt opnieuw op weerwolven in bizarre nieuwe serie

een must-watch voor zowel Twilight-fans als iedereen die gewoon zin heeft in een hilarisch absurde serie. Een releasedatum is er nog niet, maar wij zetten deze alvast op onze watchlist.

Ontdek meer