Zet die popcorn maar klaar, want vanaf nu haal je de bioscoop gewoon naar je woonkamer. VTM GO lanceert VTM GO Cinema: een nieuw platform waar je recente films, klassiekers en familiefavorieten kan streamen.
VTM GO brengt bioscoopfilms naar de huiskamer met VTM GO Cinema
VTM GO is het eerste Vlaamse platform waar je films kan kopen of huren, iets wat tot nu toe alleen via internationale diensten zoals Apple of Google mogelijk was. Vanaf 14 januari kan je kijken naar topfilms zoals 'Gladiator II', 'It Ends With Us' en 'Smile 2', maar ook naar populaire reeksen als 'The Fast and the Furious' en 'The Hunger Games'. Voor de liefhebbers van animatie zijn 'Despicable Me' en 'Kung Fu' Panda van de partij.
Het beste? Geen abonnementen. Bij VTM GO Cinema betaal je gewoon per film. Of je nu een film wil huren voor 48 uur (vanaf €2,99) of hem meteen aan je digitale collectie wil toevoegen (vanaf €6,99), jij kiest.
Of je nu op je smartphone, tablet, laptop, smart-tv of via Chromecast kijkt, VTM GO Cinema werkt op alle platformen. Vanaf nu kan je dus letterlijk overal genieten van je favoriete films. Wil je meer weten? Check de details via vtmgo.be/cinema.
Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'
We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.
‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.
Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.
‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.
De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.
Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.
Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.
Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.
Ontdek meer
Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans
De tortelduifjes gaan trouwen.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth