The Weeknd heeft de release van zijn langverwachte album uitgesteld vanwege de bosbranden in Los Angeles. Ook zijn albumreleaseshow wordt gecanceld, zo maakt de zanger bekend via Instagram.
Release album The Weeknd uitgesteld door bosbranden Los Angeles
“Uit respect en zorg voor de mensen uit Los Angeles heb ik besloten het concert dat ik op 25 januari zou geven, te cancelen”, aldus The Weeknd, wiens echte naam Abel Tesfaye is. “Deze stad is altijd een diepe bron van inspiratie voor me geweest, en mijn gedachtes zijn bij iedereen die in deze moeilijke tijd geraakt is.”
The Weeknd wil zich de komende tijd focussen op het ondersteunen van de gemeenschappen in Los Angeles en de mensen die getroffen zijn. "En daarom heb ik besloten om ook de release van mijn album uit te stellen naar 31 januari."
Ja hoor, er is een releasedatum voor ‘Echte Jongens Op Safari’. Videoland maakt bekend dat we de reeks vanaf 21 augustus op de streamingsdienst kunnen bekijken.
‘Echte Jongens Op Safari’ is de tegenhanger van ‘Echte Meisjes In De Jungle’, een programma dat inmiddels al meerdere succesvolle seizoenen kent. In de reeks moeten de deelnemers zien te overleven op safari terwijl ze proeven doen, de hitte trotseren en al hun luxe spulletjes in Nederland achter moeten laten.
In het eerste seizoen van ‘Echte Jongens Op Safari' doen twaalf bekende gezichten mee, waaronder zanger Brace, 'Ex On The Beach'-ster Dusty Taconis, dragqueen Janey Jacké, realityveteraan Sterretje ('Oh Oh Cherso'), stylist Roy Donders en rapper Sem van Dijk. Geraldine Kemper, die je kunt kennen als presentatrice van ‘Big Brother’, presenteert te show.
Of de reeks ook naar België komt, moet nog blijken. Maar ‘Echte Meisje In De Jungle’ konden we wel zien op Streamz. Laten we hopen dat deze realityshow snel volgt!
Het startschot is eindelijk gegeven. De opnames van de langverwachte ‘Harry Potter’-serie zijn van start gegaan. En dat is nog niet alles, want samen met die bekendmaking worden er ook meteen vier nieuwe castleden aangekondigd.
De camera's zijn gaan draaien in Studios Leavesden van Warner Bros. in het Verenigd Koninkrijk. De serie wordt in 2027 gelanceerd op HBO Max. Dat zal gebeuren met hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook met de al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell), Paul Whitehouse (Argus Filch), Lox Pratt (Draco Malfoy) en Johnny Flynn (Lucius Malfoy).
Nieuw toegevoegd aan de cast zijn de vier namen Rory Wilmot, Amos Kitson, Louise Brealey en Anton Lesser. Zij kruipen in de huid van de personages Neville Longbottom (Marcel Lubbermans), Dudley Dursley (Dirk Duffeling), Madam Rolanda Hoock en Garrick Olivander.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Gerben Tuerlinckx
- 16/07 Marthe De Pillecyn
- 16/07 Marthe De Pillecyn