Dit is de eerste afvaller van 'Big Brother'

Karen Luiken-11 januari 2025 om 08:55

Voor één van de ‘Big Brother’-bewoners is het avontuur na slechts een week al voorbij. Fleur kreeg de minste stemmen en is daarom naar huis gestuurd. In een video geeft ze haar reactie.

“Ik baal echt heel erg”, zegt ze. “Maar ergens voel je het wel een beetje aankomen. Dus ik ben ook wel weer blij, want er valt nu wel een stukje spanning en stress van me af. Maar ik vind het echt, echt niet leuk.”

Fleur heeft niet het idee gehad dat ze zich volledig heeft kunnen laten zien. “De eerste paar dagen wel”, zegt ze. “Tot ik de nominatietarget kreeg. Toen merkte ik dat de onzekerheid een beetje toesloeg. Toen was ik niet meer mezelf en kreeg ik ook last van hyperventilatie.”

'The Masked Singer' krijgt extraatje met nieuw pak

Karen Luiken-17 september 2025 om 05:47

Niet veertien maar vijftien pakken. Dat is wat je van het splinternieuwe seizoen van ‘The Masked Singer’ kunt verwachten. Het programma krijgt er dus een extra kostuum bij, maar wie zit erin? En wat doet het?

Het programma wordt gepresenteerd door Jens Dendoncker. Maar de presentator krijgt er dit keer een side kick bij in de vorm van een nieuw figuur dat eruitziet als ‘Grote Jens’. Hij zal Vlaanderen als ‘private investigator’ mee helpen speuren en op zoek gaan naar extra tips. Maar ondertussen schuilt er achter hem zelf ook een mysterie. Want wie er in het pak van Grote Jens zit, is nog onduidelijk.

Het pak van Grote Jens is al wel onthuld, maar daar zal het voorlopig wel bij blijven. De overige veertien pakken krijgen kijkers namelijk pas te zien wanneer ze op het podium performen. En wanneer dat dan gaat gebeuren? Het enige wat we weten is dat het nieuwe seizoen van ‘The Masked Singer’ binnenkort van start gaat bij VTM en VTM GO.

Nieuwe spin-off 'Game of Thrones' heeft releasedatum

Karen Luiken-17 september 2025 om 05:34

Fans van ‘Game of Thrones’ kunnen hun hart ophalen want de nieuwste spin-off van de succesreeks heeft een releasedatum gekregen. HBO-baas Casey Bloys maakt bekend dat we ‘A Knight of the Seven Kingdoms’ in januari 2026 mogen verwachten.

De spin-off speelt zich af in Westeros, ver voor de gebeurtenissen in ‘Game of Thrones’. Het verhaal draait om de ridder Ser Duncan the Tall en zijn schildknaap Egg. ‘Een eeuw vóór de gebeurtenissen van ‘Game of Thrones’ dwaalden twee onwaarschijnlijke helden door Westeros. Een jonge naïeve maar moedige ridder, Ser Duncan the Tall, en zijn kleine schildknaap, Egg’, zo klinkt de omschrijving.

Het speelt in een tijdperk waarin de Targaryen-linie nog steeds de ijzeren troon in handen heeft en de herinnering aan de laatste draak nog niet uit de levende herinnering is verdwenen. Grote lotsbestemmingen, krachtige vijanden en gevaarlijke heldendaden wachten allemaal op deze onwaarschijnlijke en onvergelijkbare vrienden.

‘A Knight of the Seven Kingdoms’ is gebaseerd op het boek ‘The Hedge Knight’ van George R.R. Martin. De cast bestaat onder meer uit Peter Claffey, Dexter Sol Ansell, Finn Bennett, Bertie Carvel, Tanzyn Crawford, Daniel Ings en Sam Spruell.

Ontdek meer