Dit is de eerste afvaller van 'Big Brother'

Karen Luiken-11 januari 2025 om 08:55

Voor één van de ‘Big Brother’-bewoners is het avontuur na slechts een week al voorbij. Fleur kreeg de minste stemmen en is daarom naar huis gestuurd. In een video geeft ze haar reactie.

“Ik baal echt heel erg”, zegt ze. “Maar ergens voel je het wel een beetje aankomen. Dus ik ben ook wel weer blij, want er valt nu wel een stukje spanning en stress van me af. Maar ik vind het echt, echt niet leuk.”

Fleur heeft niet het idee gehad dat ze zich volledig heeft kunnen laten zien. “De eerste paar dagen wel”, zegt ze. “Tot ik de nominatietarget kreeg. Toen merkte ik dat de onzekerheid een beetje toesloeg. Toen was ik niet meer mezelf en kreeg ik ook last van hyperventilatie.”

Tom Odell komt met nieuwe tour naar ons land

Karen Luiken-24 mei 2025 om 07:38

Tom Odell komt met fantastisch nieuws voor zijn fans. De zanger brengt deze zomer een nieuw album uit en om dat te vieren, gaat hij in het najaar op tournee in het Verenigd Koninkrijk en Europa.

De plaat heet ‘A Wonderful Life’ en is alweer het zevende studioalbum van Tom Odell. Het geheel komt op 5 september uit, een paar weken voordat de zanger op 21 oktober zijn bijbehorende tournee start in het Verenigd Koninkrijk.

In de laatste weken van oktober staat de artiest op podia in Cardiff, Dublin, Belfast, Glasgow, Manchester, Londen en Parijs, om vervolgens in November door te vliegen naar Duitsland.

Daarna bezoekt hij verschillende plekken in Nederland, Noorwegen, Zweden, Denemarken, Hongarije, Polen, Tsjechië, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje en Luxemburg. Op 4 december is het eindelijk de beurt aan België, waar de zanger zijn zijn tour op 4 december afsluit in het Sportpaleis in Antwerpen.

Kaartjes gaan op 30 mei in de verkoop.

'Harry Potter'-ster met spoed naar ziekenhuis door ademhalingsproblemen

Karen Luiken-24 mei 2025 om 07:34

Acteur Stanislav Yanevski is onlangs met spoed naar het ziekenhuis gebracht nadat hij kampte met ernstige ademhalingsproblemen. Dat maakt de ‘Harry Potter’-ster bekend in een bericht op Instagram.

Wat er precies is gebeurd, laat Stanislav in het midden. Maar het klinkt heftig, aangezien hij een spoedoperatie moest ondergaan. “Ik werd naar de operatiekamer gebracht en meteen nadat ik uit de operatiekamer kwam, moest er een foto worden gemaakt.”

De acteur heeft er bewust voor gekozen het gebeuren de eerste periode voor zichzelf te houden. “Ik heb dit in stilte meegemaakt omdat ik niemand bang of ongerust wilde maken”, schrijft hij. “Ik vecht in stilte door mijn problemen heen.”

Momenteel werkt Stanislav keihard aan zijn herstel en het lijkt de goede kant op te gaan. “Ik zal weer vrij kunnen ademen en alle geuren van het leven kunnen ruiken. Die dingen was ik in de afgelopen maanden kwijtgeraakt. Ik zal weer zonder problemen kunnen slapen, goed herstellen en helemaal fit worden.”

Stanislav speelde Viktor Krum in ‘Harry Potter en de Vuurbeker’. Hij was de geliefde van Hermelien Griffel.

Ontdek meer