Marthe van K3 gaat binnenkort met zwangerschapsverlof, maar no stress: er staat al vervanging klaar. Nora Gharib neemt met volle enthousiasme haar plek in tijdens de nieuwe K3-show ‘Zeesterren’. Het nieuws werd deze ochtend bekendgemaakt in de Ochtendshow van Maarten & Dorothee bij Qmusic.
Dit interim-K3'tje zal Marthe vervangen tijdens zwangerschap
De 'interim-K3' zat de hele week verborgen in een gigantisch cadeau in de Q-studio. Sinds maandag mochten luisteraars dagelijks een ja/nee-vraag stellen om te raden wie erin zat. Vanochtend kwam eindelijk het antwoord: het is niemand minder dan Nora Gharib! Ze kwam tevoorschijn toen Hanne, Julia en Marthe het cadeau openden.
Nora heeft al een geschiedenis met K3. In 2015 deed ze samen met Marthe en Hanne mee aan 'K3 zkt. K3'. Marthe, Hanne en Klaasje werden uiteindelijk gekroond als de nieuwe K3 maar Nora schopte het ver in de competitie en liet een blijvende indruk na. Sindsdien heeft ze een succesvolle carrière opgebouwd, en was ze onder andere te zien in 'Patsers'.
Marthe is niet de eerste die tijdens een zwangerschap vervangen wordt. Toen Hanne in 2022 met zwangerschapsverlof ging, nam Diede (ook meedeed aan K2 zkt. K3, maar het niet haade van Juia) de fakkel even over. Dit keer is het dus Nora die de K3-magie mee zal brengen. De tour start in maart en loopt door tot juni, met stops in Vlaanderen en Nederland.
The Weeknd doneert enorm bedrag voor bestrijding branden LA
The Weeknd heeft een enorm bedrag gedoneerd om organisaties te helpen bij de bosbranden in Los Angeles. Verschillende media melden dat het om meer dan 970.000 euro gaat.
Het bedrag wordt verspreid over drie goede doelen, waarvan de één zich bezighoudt met het bestrijden van de brand en de ander met de gevolgen ervan. Het geld komt ten goede aan de Los Angeles Fire Department Foundation, de lokale voedselbank en het Wildfire Relief Fund.
Eerder deze week besloot The Weeknd ook al andere stappen te zetten om slachtoffers van de brand de ondersteunen. Hij cancelde niet alleen zijn releaseconcert dat op 25 januari plaats zou vinden, maar verschoof ook de lanceringsdatum van zijn aankomende album. De plaat wordt nu op 31 januari verwacht.
De tweede week in het ‘Big Brother’-huis zit erop. Vorige week namen we afscheid van Fleur, dit keer is Linda die haar koffers moet pakken. “Ik sta te trillen en mijn hart gaat tekeer”, zegt ze bij haar afscheid. “Ik vind het jammer, want ik had het niet verwacht.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 18/01 Michael Amani
- 24/01 Gert Verhulst
- 25/01 Astrid Bryan
- 25/01 Herman Verbruggen
- 25/01 Remco Evenepoel