Marthe van K3 gaat binnenkort met zwangerschapsverlof, maar no stress: er staat al vervanging klaar. Nora Gharib neemt met volle enthousiasme haar plek in tijdens de nieuwe K3-show ‘Zeesterren’. Het nieuws werd deze ochtend bekendgemaakt in de Ochtendshow van Maarten & Dorothee bij Qmusic.
Dit interim-K3'tje zal Marthe vervangen tijdens zwangerschap
De 'interim-K3' zat de hele week verborgen in een gigantisch cadeau in de Q-studio. Sinds maandag mochten luisteraars dagelijks een ja/nee-vraag stellen om te raden wie erin zat. Vanochtend kwam eindelijk het antwoord: het is niemand minder dan Nora Gharib! Ze kwam tevoorschijn toen Hanne, Julia en Marthe het cadeau openden.
Nora heeft al een geschiedenis met K3. In 2015 deed ze samen met Marthe en Hanne mee aan 'K3 zkt. K3'. Marthe, Hanne en Klaasje werden uiteindelijk gekroond als de nieuwe K3 maar Nora schopte het ver in de competitie en liet een blijvende indruk na. Sindsdien heeft ze een succesvolle carrière opgebouwd, en was ze onder andere te zien in 'Patsers'.
Marthe is niet de eerste die tijdens een zwangerschap vervangen wordt. Toen Hanne in 2022 met zwangerschapsverlof ging, nam Diede (ook meedeed aan K2 zkt. K3, maar het niet haade van Juia) de fakkel even over. Dit keer is het dus Nora die de K3-magie mee zal brengen. De tour start in maart en loopt door tot juni, met stops in Vlaanderen en Nederland.
Nooit ruzie bij Taylor & Travis: red flag volgens experts
Een relatie zonder ruzie klinkt als een droom, maar volgens relatietherapeuten is het allesbehalve ideaal. Toch is dat exact wat Taylor Swift en Travis Kelce zeggen over hun romance. In zijn podcast ‘New Heights’ dropte Kelce dat hij en Taylor nog nooit een discussie hebben gehad sinds ze samen zijn.
Volgens hem blijft hun honeymoonfase al tweeënhalf jaar duren. Lekker rustig natuurlijk, zeker als je de grootste popster ter wereld date en een leger Swifties klaarstaat om je op te eten als je één verkeerde move maakt.
Maar datingexperts trekken hun wenkbrauw op. Volgens therapeut en auteur John Kim, bekend als ‘The Angry Therapist’, kan een relatie zonder conflicten zelfs een red flag zijn. "Als je nooit ruzie maakt, houdt minstens één persoon iets in", zegt hij. "Je blijft mens. Er zijn altijd meningsverschillen."
Ruzie hoeft volgens hem niet dramatisch te zijn, maar wel nodig. Discussies tonen hoe iemand reageert onder stress, wat hen triggert en hoe jullie écht communiceren.
Kim waarschuwt dat koppels die alles vermijden, risico lopen om stilletjes frustraties op te stapelen. Kleine irritaties worden dan plots grote issues, net omdat ze nooit uitgesproken zijn. "Je partner kent dan alleen de ge-editte versie van jou, niet wie je echt bent."
Zijn advies: leer ruzie maken zonder elkaars karakter onderuit te halen. Blijf in het gesprek, ook als het ongemakkelijk is. Niet meteen weglopen, niet dreigen met vertrekken, en niet in je hoofd al swipen naar een upgrade.
Margot Robbie over ‘Wuthering Heights’: “Jacob Elordi gaf me knikkende knieën"
Margot Robbie praat in British Vogue openhartig over haar nieuwe film ‘Wuthering Heights’, een gothic romance waarin ze naast Jacob Elordi te zien is. De trailer was al behoorlijk suggestief, maar volgens Robbie gaat de film minder over “pure hitte” en meer over epische, allesverslindende liefde.
Robbie noemt de beelden “provocatief”, maar benadrukt dat regisseur Emerald Fennell vooral een romance wilde neerzetten zoals we die lang niet meer gezien hebben. Niet alleen expliciete scènes dus: “Mensen verwachten dat het superrauw wordt, maar ik denk dat ze verrast zullen zijn. Het is romantischer dan provocatief.”
Toch blijven bepaalde momenten hangen. Zo omschrijft Robbie een scène waarin Heathcliff (Elordi) haar met één hand optilt en tegelijk tegen de regen beschermt. Geen seksscène, wel eentje die haar “bijna door de knieën deed zakken”.
Daarnaast gaat Robbie ook in op de controverse rond de casting. Fans vroegen zich af waarom Fennell van het originele boek afweek, maar Robbie snapt de reacties. Tegelijk gelooft ze dat iedereen overtuigd zal zijn zodra ze de film zien. Over Elordi zegt ze zelfs: “Hij ís Heathcliff. Vertrouw me maar.”
Fennell verdedigt haar keuzes: Catherine moest iemand zijn met “sterallure, complexiteit en charisma”, en volgens haar brengt Robbie dat moeiteloos mee. Dat de marketing sexy en sweaty is? Volgens beiden hoort dat bij het gevoel dat Fennell wil oproepen: films die je lijf laten reageren, of het nu door spanning, romantiek of ongemak is.
‘Wuthering Heights’ verschijnt op 13 februari 2026 in de zalen. Robbie belooft één ding: een grootse romance die “je borst doet zwellen of je even de adem beneemt”. Dat belooft.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen
- 16/12 Zara Larsson