'Alien: Romulus' volgende week te zien op Disney+

Karen Luiken-07 januari 2025 om 15:18

Het nieuwste deel in de legendarische ‘Alien’-franchise is binnenkort vanaf je luie zetel te bekijken. De film ‘Alien: Romulus’ gaat op 15 januari in première bij Disney+.

‘Alien: Romulus’ is het begin van een nieuw hoofdstuk met een gloednieuw verhaal dat zich onderscheidt van alle eerdere ‘Alien’-films. Het introduceert nieuwe wezens en personages die zo spannend zijn dat ze je naar de keel grijpen. Het verhaal gaat over een groep jonge ruimtekolonisten, die tijdens het verkennen van een verlaten ruimtestation oog in oog komt te staan met de meest angstaanjagende levensvorm in het universum.

In de film schitteren Cailee Spaeny, David Jonsson, Archie Renaux, Isabela Merced, Spike Fearn en Aileen Wu.

Naast de nieuwste film zijn ook alle andere ‘Alien’-films nu op Disney+ te streamen, inclusief ‘Alien’, ‘Aliens’, ‘Alien 3’, ‘Alien Resurrection’, ‘Prometheus’ en ‘Alien: Covenant’.

Netflix gaat raketlanceringen livestreamen

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:46

Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.

Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.

‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’

Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.

Muzikale film Miley Cyrus komt naar Disney+

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:39

Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.

De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.

Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.

Ontdek meer