Man aangehouden voor leveren drugs Liam Payne

Karen Luiken-04 januari 2025 om 08:58

Een man genaamd Braian Paiz is vrijdag door de politie in Argentinië aangehouden omdat hij ervan wordt verdacht betrokken te zijn geweest bij de dood van Liam Payne. Persbureau AFP meldt dat hij de zanger twee dagen voor zijn dood drugs zou hebben geleverd.

In het totaal worden er vijf mensen vervolgd voor de dood van Liam, waar de 24-jarige Braian Paiz er één van is. Naast hem wordt er ook nog een andere persoon aangeklaagd voor het leveren van drugs. De drie anderen worden verdacht van doodslag. Het gaat om een vriend van Liam en een aantal medewerkers van het hotel waar Liam overleed. Dat laatste gebeurde op 16 oktober in Buenos Aires.

De voormalige One Direction-ster had op het moment van zijn overlijden meerdere soorten drugs in zijn lichaam.

Vier Grammy-nominaties voor Justin Bieber

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:46

Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.

Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).

Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.

Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.

Tijd voor movienight: 'Frankenstein' staat op Netflix

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:40

Popcorn? Check. Een leuk gezelschap? Dubbelcheck. Een luie bank om op te liggen? Driedubbelcheck. Het enige wat je nu nog nodig hebt voor een filmavondje, is Netflix. De streamingsdienst heeft 'Frankenstein' online gegooid en die wil je zien!

'Frankenstein' is pas een paar weken in de bioscoop te zien, maar is toch nú al beschikbaar op Netflix. De film is gebaseerd op het verhaal van schrijfster Mary Shelley uit 1818. Het gaat over een briljante maar egoïstische wetenschapper die met een experiment een monsterlijk wezen tot leven brengt dat uit eindelijk zal leiden tot de ondergang van zowel de schepper als zijn tragische creatie.

Eén van de hoofdrollen wordt gespeeld door Jacob Elordi, die je ook wel kunt kennen van 'The Kissing Booth', 'Saltburn' of 'Euphoria'. Maar met zijn rol in 'Frankenstein' laat de acteur zich van een compleet andere kant zich dan hij tot nu toe heeft gedaan; hij speelt namelijk het monster in de film.

Acteur Oscar Isaac kruipt in de huid van wetenschapper dr. Victor Frankenstein. Andere rollen zijn weggelegd voor Mia Goth, Ralph Ineson, Christoph Waltz, Charles Dance, Burn Gorman, David Bradley, Christian Convery en Lars Mikkelsen. De film is geschreven, geproduceerd en geregisseerd door Guillermo del Toro.

Veel kijkplezier!

Ontdek meer