'Squid Game' seizoen 3 verschijnt eerder dan gedacht

Chelsy Vanlerberghe-03 januari 2025 om 16:33

Heb je seizoen 2 van 'Squid Game' al gezien en ben je klaar voor meer? Goed nieuws: seizoen 3 komt sneller dan we dachten! Oorspronkelijk stond december 2025 op de planning, maar bedenker Hwang Dong-hyuk verklapte aan Variety dat we het derde seizoen al in de zomer of herfst verwachten. De exacte datum is nog een vraagteken, maar de maker laat weten dat het schrijf- en opnameproces tegelijk liep met seizoen 2. Minder wachten dus!

De exacte datum is nog een vraagteken, maar het schrijf- en opnameproces liep blijkbaar tegelijk met seizoen 2. Minder wachten dus!

En dat is maar goed ook, want seizoen 2 eindigde met een stevige cliffhanger. Zonder te spoilen: het voelde vooral als een opstap naar wat nog komt, en minder als een seizoen met een afgerond verhaal. Logisch dat fans balen, want zeven afleveringen waren veel te kort.

Toch brak seizoen 2 keihard records. In de eerste vier dagen na de release trok het 68 miljoen kijkers. Wereldwijd stond 'Squid Game' op #1 in alle 93 landen waar Netflix actief is. Een prestatie waar maar weinig series aan kunnen tippen.

Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam

Simon Smetryns-02 december 2025 om 20:46

Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.

De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Ontdek meer