'Squid Game' seizoen 3 verschijnt eerder dan gedacht

Chelsy Vanlerberghe-03 januari 2025 om 16:33

Heb je seizoen 2 van 'Squid Game' al gezien en ben je klaar voor meer? Goed nieuws: seizoen 3 komt sneller dan we dachten! Oorspronkelijk stond december 2025 op de planning, maar bedenker Hwang Dong-hyuk verklapte aan Variety dat we het derde seizoen al in de zomer of herfst verwachten. De exacte datum is nog een vraagteken, maar de maker laat weten dat het schrijf- en opnameproces tegelijk liep met seizoen 2. Minder wachten dus!

De exacte datum is nog een vraagteken, maar het schrijf- en opnameproces liep blijkbaar tegelijk met seizoen 2. Minder wachten dus!

En dat is maar goed ook, want seizoen 2 eindigde met een stevige cliffhanger. Zonder te spoilen: het voelde vooral als een opstap naar wat nog komt, en minder als een seizoen met een afgerond verhaal. Logisch dat fans balen, want zeven afleveringen waren veel te kort.

Toch brak seizoen 2 keihard records. In de eerste vier dagen na de release trok het 68 miljoen kijkers. Wereldwijd stond 'Squid Game' op #1 in alle 93 landen waar Netflix actief is. Een prestatie waar maar weinig series aan kunnen tippen.

Eerste 'Camp Rock 3'-teaser: Jonas Brothers zijn terug op kamp

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 11:16

Camp Rock-nostalgie incoming. Disney+ heeft eindelijk de eerste teaser voor ‘Camp Rock 3’ gedropt en jawel: de Jonas Brothers keren terug als Connect 3. Joe, Nick en Kevin staan weer op de iconische 'Camp Rock'-bodem, klaar om een nieuwe generatie talent te scouten. Maar het zijn niet alleen de JoBro's die fans doen gillen… de teaser hint namelijk héél hard naar iets (of iemand) anders.

In het filmpje horen we namelijk meerdere oude quotes én een duet van niemand minder dan Demi Lovato als Mitchie Torres, terwijl zij officieel alleen als executive producer op de credits staat. Geen beeld van haar, wél haar stem én een close-up van Mitchies legendarische songwriting-journal. En met mama Connie (Maria Canals-Barrera) die óók terugkeert, lijkt een cameo bijna te mooi om niet te gebeuren.

De Jonas Brothers zijn alvast all-in. “Music. Friendship. Memories,” zeggen ze in de teaser. “We’re back. Exactly where we’re supposed to be", vult Joe aan.

Nieuwe generatie campers
In de derde film draait alles rond Connect 3 die last minute hun openingsact kwijtraken voor een grote reünietour. Hun oplossing? Terug naar Camp Rock om daar een nieuwe ster te vinden. De strijd barst los tussen nieuwe gezichten zoals Sage (Liamani Segura), camp bad boy Fletch (Malachi Barton), cello-talent Rosie (Lumi Pollack), choreo queen Callie (Brooklynn Pitts) en influencer Madison (Ava Jean).

Drama, vriendschap, rivaliteit en een snuifje romance: alles zit erin. En ergens in de lucht hangt één grote vraag: komt Mitchie terug?

‘Camp Rock 3’ verschijnt in de zomer van 2026 op Disney+ en Disney Channel.

'Juicequeen' Yvonne Coldeweijer stelt tv-show opnieuw uit

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 10:43

Yvonne Coldeweijer, beter bekend als dé Juicequeen van Nederland, ziet haar nieuwe tv-programma ‘De Juice’ opnieuw uitgesteld worden.

Talpa bevestigt dat de lancering on hold staat. Een duidelijke reden krijgen we niet, maar dat er iets schuurt, is duidelijk: eindredacteur Eric de Munck stapte op omdat zijn “creatieve visie niet langer overeenkwam met die van Yvonne”.

En dat terwijl Coldeweijer net aan een grote comeback werkte. Ze stopte eerder met haar populaire Instagram-juicekanaal, waar honderdduizenden Nederlanders én Belgen dagelijks kwamen kijken voor celebrity-roddels, om ruimte te maken voor een nieuw hoofdstuk op tv. ‘De Juice’ moest een recht-voor-de-raap talkshow worden waar het belangrijkste entertainmentnieuws van de dag besproken wordt, zonder filter en met gasten die durven zeggen wat anderen fluisteren.

Maar die comeback laat nog even op zich wachten dus. Wordt vervolgd...

Ontdek meer