TAGMAG

Gert Verhulst komt met eerste solo-album

Dieter Blarinckx-26 juli 2021 om 10:53

Gert Verhulst, de man achter het succes van Studio 100, brengt op 10 september zijn eerste solo-album uit. ‘Zijn Mooiste Liedjes’ is een verzameling van enkele ‘vergeten’ songs uit het Studio 100-archief. Zo haalt hij onder meer nummers van ‘Spring' en ‘Het Huis Anubis’ van onder het stof en steekt deze in een nieuw jasje. Wél de rode draad doorheen het album is het feit dat Gert alle liedjes zélf schreef.

“Ik speelde al enkele jaren met dit idee. Ik heb samen met Johan Vanden Eede de afgelopen 25 jaar enorm veel nummers geschreven voor onze artiesten, maar aangezien sommige series al enkele jaren gestopt zijn, bleef er een rijk repertoire in de kast liggen”, klinkt het in een interview met Het Laatste Nieuws.

De eerste single van de plaat, ‘Zij’, zal al vanaf 20 augustus te koop zijn. Het volledige album volgt dan op 10 september.

Rock Werchter boekt Moby voor komende editie

Karen Luiken-18 november 2025 om 11:54

De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.

Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.

Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.

Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Ontdek meer