Warner Brothers werkt al aan een vervolg op de game Hogwarts Legacy. Dat heeft het bedrijf bevestigd in een interview met Variety.
Warner Bros. werkt al aan vervolg op 'Hogwarts Legacy'
Hogwarts Legacy is één van de meest succesvolle game-projecten aller tijden voor Warner Bros. Het spel verscheen in 2023 en er werden tot op heden al meer dan 30 miljoen exemplaren van verkocht.
Dat Warner Bros. erg blij is met de verkoopcijfers, steken ze ook niet onder stoelen of banken. Meer dan een decennia na het verschijnen van de laatste film is 'Harry Potter' levendiger dan ooit en hoopt Warner Bros. dat momentum vast te kunnen houden door de franchise in de komende jaren nog meer uit te breiden.
Zo kondigde het bedrijf eerder al een HBO-serie aan die een reboot moet worden van de wereldberoemde boeken van J.K. Rowling. Maar ook op vlak van video games zal het bedrijf niet stilzitten. In een interview met Variety bevestigde Warner Bros. namelijk dat een vervolg op Hogwarts Legacy reeds in de maak is en dat de video game-sequel voor hen een "zeer hoge prioriteit" heeft.
Het lijkt er namelijk op dat Warner Bros. van plan is om het vervolg op een of andere manier te verbinden met de aankomende HBO-serie. In het interview teaset het bedrijf bijvoorbeeld dat de nieuwe game mogelijk verschillende grote verhaalelementen zal delen met de tv-serie. In dat geval zullen een aantal originele gamepersonages waarschijnlijk niet kunnen terugkeren in het vervolg. Hogwarts Legacy speelt zich immers ruim honderd jaar voor de boeken af.
De HBO-serie staat momenteel gepland voor release ergens in 2026. Wanneer Hogwarts Legacy 2 verschijnen moet, is nog niet geweten.
Ontsnappen uit zinkende Titanic: PlayStation kondigt nieuw spel aan
PlayStation komt volgens recente geruchten met een nieuw simulatiespel waarmee je de angstaanjagende Titanic-ramp kunt beleven. De game moet in 2026 verschijnen.
In het spel ga je terug naar 14 april 1912, de dag dat de Titanic zonk. Je trekt je terug in je hut en wordt uren later wakker geschud als het schip tegen een enorme ijsberg botst. Daarna gaat het van kwaad tot erger. ‘Terwijl de ijskoude Noord-Atlantische wateren de romp doorbreken, bestuur je een nauwkeurig nagebouwde Titanic in een wanhopige race tegen de klok, het stijgende water en de fysica van een schip van 52.000 ton dat ten onder gaat in de diepte’, zo klinkt het in een beschrijving.
Het spel bevat allerlei authentieke details en geeft jou als speler écht het gevoel dat je op de Titanic zit. Je moet vastzittende deuren forceren, puin opruimen, door kantelende gangen klimmen en allerlei puzzels oplossen. ‘Heb jij het in je om de beroemdste schipbreuk uit de geschiedenis te overleven? Of word je een ziel die opgeëist wordt door de ijzige diepten? De klok tikt. Het water stijgt. Jouw beslissingen bepalen je lot’, gaat de beschrijving verder.
De Nintendo Switch 2 is nog maar net uit en nu al een gigantisch succes. In vier dagen gingen er wereldwijd meer dan 3,5 miljoen exemplaren over de toonbank. Daarmee is het de snelst verkopende Nintendo-console ooit.
Wat maakt ‘m zo populair? De Switch 2 is duidelijk een upgrade: groter scherm (1080p of 4K op tv), sterkere prestaties en nieuwe magnetische Joy-Con 2-controllers die zelfs muisbesturing aankunnen. Maar dé opvallendste nieuwigheid is GameChat, een ingebouwde videochatfunctie waarmee je samen kan gamen én tegelijk je gezicht laten zien – alsof je met je vrienden in dezelfde kamer zit.
Tegelijk met de console verscheen ook ‘Mario Kart World’, waarin je letterlijk overal kan racen: door steden, woestijnen én zelfs over de oceaan. Voor het eerst kan je met 24 spelers tegelijk racen. En op 17 juli volgt nog een klepper: ‘Donkey Kong Bananza’, een nieuwe 3D-platformer exclusief voor Switch 2.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 28/06 Megan Desaever
- 28/06 Rob Dyrdek
- 29/06 Camila Mendes
- 29/06 Nathan Vandergunst/Acid
- 01/07 Nathan Bouts