Dit is waarom Keira Knightley niet naar 'Love Actually' kijkt

Chelsy Vanlerberghe-26 december 2024 om 12:58

'Love Actually', een klassieker. Voor veel mensen is het dé film die ze elke kerst opnieuw kijken. Maar verrassend genoeg heeft Keira Knightley, die een hoofdrol speelde in de romcom, de film maar één keer gezien. En ze is niet van plan dat nog eens te doen.

De romcom uit 2003, met een sterrencast waar je ‘u’ tegen zegt (denk: Hugh Grant, Emma Thompson en Colin Firth), is een vaste waarde geworden tijdens de feestdagen. Maar voor Knightley voelt het anders. In een interview met ITV’s Lorraine zei ze: "Het is geweldig hoe de film elk jaar blijft groeien en een eigen leven heeft gekregen. Het is echt een kersttraditie voor veel mensen. Maar ik heb hem maar één keer gezien en dat ligt niet aan de film zelf."

Keira’s reden? Ze kijkt gewoon bijna nooit terug naar projecten waarin ze speelt. "Ik heb alles wat ik ooit heb gedaan maar één keer gezien." Kortom, wie 'Love Actually', 'Pirates of the Caribbean' of 'Bend It Like Beckham' heeft gezien, weet waarschijnlijk meer over de plot dan Knightley zelf.

Over de inhoud van de film heeft ze trouwens ook haar mening. De film is al meer dan 20 jaar oud en past niet alles nog bij deze tijdsgeest. Vooral die iconische scène waarin haar personage Juliet net getrouwd is, en de beste vriend van haar man (Andrew Lincoln) opduikt met tekstborden om zijn liefde te verklaren. Destijds romantisch bedoeld, maar nu vinden kijkers het best ongemakkelijk. “Ik vond het toen al een beetje creepy", gaf Knightley toe in een interview. “Oh, en trouwens: ik was 17 toen ik die scène speelde. Het lijkt alsof mensen dat nu pas beseffen.”

The Weeknd doneert enorm bedrag voor bestrijding branden LA

Karen Luiken-18 januari 2025 om 13:55

The Weeknd heeft een enorm bedrag gedoneerd om organisaties te helpen bij de bosbranden in Los Angeles. Verschillende media melden dat het om meer dan 970.000 euro gaat.

Het bedrag wordt verspreid over drie goede doelen, waarvan de één zich bezighoudt met het bestrijden van de brand en de ander met de gevolgen ervan. Het geld komt ten goede aan de Los Angeles Fire Department Foundation, de lokale voedselbank en het Wildfire Relief Fund.

Eerder deze week besloot The Weeknd ook al andere stappen te zetten om slachtoffers van de brand de ondersteunen. Hij cancelde niet alleen zijn releaseconcert dat op 25 januari plaats zou vinden, maar verschoof ook de lanceringsdatum van zijn aankomende album. De plaat wordt nu op 31 januari verwacht.

Deze bewoner neemt afscheid van ‘Big Brother’

Karen Luiken-18 januari 2025 om 08:51

De tweede week in het ‘Big Brother’-huis zit erop. Vorige week namen we afscheid van Fleur, dit keer is Linda die haar koffers moet pakken. “Ik sta te trillen en mijn hart gaat tekeer”, zegt ze bij haar afscheid. “Ik vind het jammer, want ik had het niet verwacht.”

Ontdek meer