Co-host podcast van Justin Baldoni stapt op na beschuldigingen

Chelsy Vanlerberghe-26 december 2024 om 10:19

Liz Plank trekt de deur van de populaire podcast 'Man Enough' achter zich dicht. De co-host van Justin Baldoni deelde het nieuws op Instagram. Haar vertrek volgt kort na een bom in Hollywood: Blake Lively beschuldigde de acteur en regisseur van grensoverschrijdend gedrag op de set van hun film 'It Ends With Us'.

Hoewel Plank niet expliciet naar de beschuldigingen verwees, hintte ze wel op meer: “Ik zal binnenkort meer kunnen delen over wat er is gebeurd. Tot dan blijf ik iedereen steunen die onrecht durft aan te kaarten.” Ze liet weten dat ze de luisteraars "enorm zal missen".

De 'Man Enough'-podcast, die in 2021 begon, draait rond moderne mannelijkheid en de impact van genderrollen. Plank presenteerde samen met Baldoni en Jamey Heath, een topman van Wayfarer Studios. Maar ook Heath wordt genoemd in de zaak: volgens de aanklacht van Lively zou hij zich onacceptabel hebben gedragen op de set.

Het schandaal heeft grote gevolgen voor Baldoni. Zijn management liet hem vallen, en een prestigieuze award die hij eerder deze maand kreeg, werd ingetrokken. De organisatie achter de prijs stelde dat zijn acties niet stroken met hun waarden.

Niet mee met wat er aan de hand is? Lees hier alles.

Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'

Karen Luiken-25 november 2025 om 12:28

We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.

‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.

Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.

‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.

Dit zijn de genomineerden van de MIA's

Karen Luiken-25 november 2025 om 06:38

De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.

Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.

Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.

Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.

Ontdek meer