Co-host podcast van Justin Baldoni stapt op na beschuldigingen

Chelsy Vanlerberghe-26 december 2024 om 10:19

Liz Plank trekt de deur van de populaire podcast 'Man Enough' achter zich dicht. De co-host van Justin Baldoni deelde het nieuws op Instagram. Haar vertrek volgt kort na een bom in Hollywood: Blake Lively beschuldigde de acteur en regisseur van grensoverschrijdend gedrag op de set van hun film 'It Ends With Us'.

Hoewel Plank niet expliciet naar de beschuldigingen verwees, hintte ze wel op meer: “Ik zal binnenkort meer kunnen delen over wat er is gebeurd. Tot dan blijf ik iedereen steunen die onrecht durft aan te kaarten.” Ze liet weten dat ze de luisteraars "enorm zal missen".

De 'Man Enough'-podcast, die in 2021 begon, draait rond moderne mannelijkheid en de impact van genderrollen. Plank presenteerde samen met Baldoni en Jamey Heath, een topman van Wayfarer Studios. Maar ook Heath wordt genoemd in de zaak: volgens de aanklacht van Lively zou hij zich onacceptabel hebben gedragen op de set.

Het schandaal heeft grote gevolgen voor Baldoni. Zijn management liet hem vallen, en een prestigieuze award die hij eerder deze maand kreeg, werd ingetrokken. De organisatie achter de prijs stelde dat zijn acties niet stroken met hun waarden.

Niet mee met wat er aan de hand is? Lees hier alles.

Muziekduo Suzan & Freek verwelkomt hun eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 09:56

Suzan Stortelder (33) en Freek Rikkerink (32), voor iedereen gewoon Suzan & Freek, zijn officieel mama en papa. Het duo deelde deze ochtend zelf het nieuws op Instagram, mét een paar superknappe foto’s van hun eerste kindje. Hun zoontje kreeg de naam Sef, wat fans meteen doet denken aan de eerste letters van Suzan En Freek. Toeval of niet, cute is het sowieso.

Sef werd afgelopen zondag 30 november geboren, om precies elf over elf. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven”, schrijven de kersverse ouders. De post ontplofte meteen: tienduizenden likes in enkele minuten.

De komst van hun zoontje voelt extra bijzonder na het moeilijke jaar dat het koppel achter de rug heeft. In mei maakte Freek bekend dat bij hem uitgezaaide longkanker is vastgesteld. Hoewel hij intussen liet weten dat het iets beter met hem gaat, hoopten de twee vooral dat ze hun kindje samen konden verwelkomen. En dat moment is er nu.

Het duo deelde de voorbije maanden al kleine inkijkjes in hun zwangerschap, van “op-het-podium-verstopte crackers” tijdens hun shows tot Suzan die deze zomer met bolle buik op festivals stond. “De echo’s zagen er tot nu toe allemaal goed uit, daar halen we nu al ons geluk uit”, klonk het eerder.

Vandaag is dat geluk tastbaar: Sef is er. En heel Nederland en België smelten mee.

Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam

Simon Smetryns-02 december 2025 om 20:46

Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.

De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.

Ontdek meer