De eerste film was een succes, de tweede ook en hetzelfde geldt voor de derde film. Heel gek is het dan ook niet dat er nu ook een vierde ‘Sonic the Hedgehog’-film is aangekondigd. Paramount Pictures hoopt het eindresultaat in de lente van 2027 naar het witte doek te brengen.
Terwijl de derde ‘Sonic the Hedgehog’ nog in de bioscoop te zien is, wordt er achter de schermen al gewerkt aan een vierde film. Jeff Fowler werkt daar net als aan de eerste drie films aan mee. Verder keren ook Jim Carrey en Ben Schwartz terug als hun personages Dr. Ivo Robotnik en Sonic.
Over de verhaallijn van de vierde film is nog niks bekend. In de derde film verenigt Sonic zich met Knuckles en Tails om samen te vechten tegen een nieuwe krachtige tegenstander: Shadow, waarvan de stem wordt ingesproken door Keanu Reeves.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo