Chris Evans en Robert Downey Jr. spelen in nieuwe Marvel-film

Chelsy Vanlerberghe-11 december 2024 om 08:32

Marvel-fans, zet jullie schrap: Chris Evans en Robert Downey Jr. keren terug samen naar het Marvel-universum! De twee Hollywood-iconen zullen zij aan zij spelen in de nieuwe film 'Avengers: Doomsday', die gepland staat voor april 2026.

Chris, die we allemaal kennen als Captain America, hing zijn schild officieel aan de haak in 'Avengers: Endgame', maar maakt nu toch een comeback. Wat hij precies gaat doen in 'Doomsday' is voorlopig nog geheim, maar geruchten gaan dat het een verrassende rol wordt.

En dan Robert Downey Jr. Na jarenlang Tony Stark te spelen, laat hij zijn Iron Man-pak in de kast hangen. Dit keer kruipt hij in de huid van Doctor Doom, een van de meest beruchte Marvel-schurken. Deze casting werd onthuld tijdens Comic-Con 2024 en markeert een spannende wending in de franchise.

Volgens insiders wordt 'Avengers: Doomsday' een van de meest ambitieuze Marvel-projecten tot nu toe. Spannend!

The Weeknd doneert enorm bedrag voor bestrijding branden LA

Karen Luiken-18 januari 2025 om 13:55

The Weeknd heeft een enorm bedrag gedoneerd om organisaties te helpen bij de bosbranden in Los Angeles. Verschillende media melden dat het om meer dan 970.000 euro gaat.

Het bedrag wordt verspreid over drie goede doelen, waarvan de één zich bezighoudt met het bestrijden van de brand en de ander met de gevolgen ervan. Het geld komt ten goede aan de Los Angeles Fire Department Foundation, de lokale voedselbank en het Wildfire Relief Fund.

Eerder deze week besloot The Weeknd ook al andere stappen te zetten om slachtoffers van de brand de ondersteunen. Hij cancelde niet alleen zijn releaseconcert dat op 25 januari plaats zou vinden, maar verschoof ook de lanceringsdatum van zijn aankomende album. De plaat wordt nu op 31 januari verwacht.

Deze bewoner neemt afscheid van ‘Big Brother’

Karen Luiken-18 januari 2025 om 08:51

De tweede week in het ‘Big Brother’-huis zit erop. Vorige week namen we afscheid van Fleur, dit keer is Linda die haar koffers moet pakken. “Ik sta te trillen en mijn hart gaat tekeer”, zegt ze bij haar afscheid. “Ik vind het jammer, want ik had het niet verwacht.”

Ontdek meer