'Achter De Schermen' pakt uit met grote namen op eindejaarsshow

Chelsy Vanlerberghe-11 december 2024 om 08:31

Ja het was weer wa, in de Vlaamse media! En daarom transformeren Jeff en Pieterjan hun podcast ‘Achter De Schermen’ eenmalig tot een wel heel bijzondere en speelse eindejaarsshow. Op 28 december halen ze dit jaar nog één keer alles uit de kast met 'Achter De Schermen: De Eindejaarsshow'.

Gert Verhulst, Viktor Verhulst en Philippe Geubels werden eerder al aangekondigd in de podcast, en nu tekenen ook actrice en zangeres Pommelien Thijs, schrijfster en actrice Elisabeth Lucie Baeten, gloednieuw Blind Gekocht-gezicht Daan Alferink, actrice Maaike Cafmeyer, presentator Bockie De Repper en Vlambassadeur van De Warmste Week Zita Wauters present.

Samen blikken ze terug op de meest opvallende momenten van het jaar, met onder meer de uitreiking van de A-lister van het jaar, het grootste showbizznieuws van 2024 en zelfs een onthulling van het mediageheim van het jaar.

De opname was razendsnel uitverkocht, maar je kan alles live volgen op 28 december op Play4 en GoPlay. En goed nieuws: de opbrengst van de ticketverkoop gaat volledig naar De Warmste Week.

Heerlijk wegdromen bij nieuwe trailer van romcom 'My Oxford Year'

Karen Luiken-03 juli 2025 om 16:58

Netflix is goed in heel veel dingen, maar vooral in het maken van romcoms. Dat heeft de streamingsdienst al heel vaak bewezen en gaat dat met de komst van ‘My Oxford Year’ gewoon nog een keertje doen. De trailer van deze film is nu verschenen.

Het verhaal van ‘My Oxford Year’ draait om Anna, een ambitieuze jonge Amerikaanse vrouw, die naar de universiteit van Oxford gaat om een jeugddroom te vervullen. Ze lijkt haar leven volledig op de rails te hebben, totdat... Ze een charmante en slimme local ontmoet die zowel haar leven als dat van hem ingrijpend verandert.

De rol van Anna wordt gespeeld door Sofia Carson, die je ook kunt kennen van ‘The Life List’ en ‘Descendants’. Acteur Corey Mylchreest kruipt in de huid van haar love interest.

Vijfde seizoen 'The Bear' aangekondigd

Karen Luiken-03 juli 2025 om 16:58

Het einde van het vierde seizoen van ‘The Bear’ betekent gelukkig niet het einde van de serie zelf. FX verlengt de show volgens The Hollywood Reporter met een vijfde seizoen.

Het nieuws volgt amper een week nadat het vierde seizoen in première ging bij Disney+. “De reacties van fans op dit seizoen zijn net zo spectaculair als alle voorgaande seizoenen”, zegt FX-voorzitter John Landgraf. “We zijn verheugd dat dit magnifieke verhaal verteld blijft worden.”

In het vierde seizoen proberen Carmy, Richie en de rest van het personeel van The Bear het restaurant vooruit te helpen, terwijl een tikkende klok iedereen eraan herinnert hoe lang ze nog hebben voor hun geld op is.

Het vervolg wordt ergens in 2026 verwacht.

Ontdek meer