Sabrina Carpenter lanceert parfum 'Me Espresso'

Chelsy Vanlerberghe-09 december 2024 om 12:52

Van catchy song naar verslavend lekkere geur: Sabrina Carpenter's hit 'Espresso' is nu een parfum!

De popster deelde het nieuws op Insta: fans kunnen nu letterlijk ruiken hoe het nummer voelt: zwoel, zoet en oh zo verleidelijk. Ze postte foto’s van de blauwe, candybar-achtige fles én een foto van de verpakking in een espresso martini. “Soft skin and I perfumed it for y", schreef ze in de caption. “Meet ‘Me Espresso’. Mijn nieuwe must-have en ultieme obsessie. Nu verkrijgbaar!”

Het parfum (75 ml) kost $59,99 en heeft een geurprofiel om van te watertanden: cacaopoeder, espressobonen, nacht-bloeiende jasmijn en vanille-orchidee. En alsof dat nog niet genoeg is, geven hints van biscotti, karamel drizzle, gesuikerde amber en slagroom het die perfecte zoete vibe.

Dit is trouwens niet de eerste keer dat Sabrina een parfum lanceert. Haar Sweet Tooth-lijn heeft al drie andere geuren: Cherry Baby, Caramel Dream en Sweet Tooth. Die parfums zijn momenteel te verkrijgen in Kruidvat.

Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'

Karen Luiken-25 november 2025 om 12:28

We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.

‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.

Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.

‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.

Dit zijn de genomineerden van de MIA's

Karen Luiken-25 november 2025 om 06:38

De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.

Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.

Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.

Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.

Ontdek meer