Streetwear-lovers, opgelet! Carhartt WIP en het Taiwanese merk INVINCIBLE® hebben opnieuw samengewerkt aan een exclusieve capsulecollectie, bestaande uit eigentijdse, losse fits.
Carhartt WIP lanceert opnieuw collectie met INVINCIBLE
Voor deze samenwerking creëert INVINCIBLE® opnieuw samen met de Japanse ontwerper Shinsuke Nakada, die bekend staat om zijn nauwgezette aandacht voor detail en zijn herinterpretaties van klassieke Americana. Nakada dook in de archieven van Carhartt WIP en liet zich inspireren door de kenmerkende stukken van het merk, die hij door zijn unieke visie filterde.
Het resultaat is een collectie met eigentijdse stijlen, waaronder een heruitgevonden Chore Coat in zware denim met een afneembare capuchon, een omkeerbare Detroit Jacket en een lang mouwshirt dat verwijst naar outdoor kleding. De collectie wordt gecompleteerd door een reeks pigment-geverfde jerseystukken met een gewassen maar toch verzadigde afwerking.
De lancering staat gepland op 7 december. De collectie zal beschikbaar zijn in de INVINCIBLE®-winkels, online, en in de Carhartt WIP store in Brussel. Ook op carhartt-wip.com en via de Carhartt WIP iOS-app kun je deze limited edition scoren.
Xbox en Crocs droppen ‘controller’-clogs voor gamers
Xbox en Crocs slaan de handen in elkaar voor een paar clogs dat eruitziet als een echte Xbox-controller. De volledig zwarte Crocs zijn voorzien van gesculpteerde ABXY-knoppen, een D-pad en thumbsticks op de neus van de schoen.
Binnenin staat 'Player Left' en 'Player Right', een knipoog naar co-op gamen.
Fans kunnen de clogs nog verder personaliseren met een aparte Jibbitz-pack met icons van ‘Halo’, ‘DOOM’, ‘Fallout’, ‘Sea of Thieves’ en ‘World of Warcraft’. De Xbox x Crocs Classic Clog is nu in beperkte oplage te koop via de Crocs-website.
Ideaal cadeautje voor de gamer in je vriendengroep (of gewoon voor jezelf).
Eastpak en de NBA slaan de handen in elkaar voor een nieuwe collectie, en die is één en al slam dunk. In de lijn zitten verschillende Day Pak’r-rugzakken met iconische teams als de Chicago Bulls, Boston Celtics, Los Angeles Lakers en Golden State Warriors. Daarnaast zijn er ook designs met all-over NBA-logo’s en teamprints op klassiekers zoals de Day Pak’r, Transit’r en mini bags.
Voor de die hard basketbalfans zijn er zelfs rugzakken die eruitzien én aanvoelen als een echte basketbal, zoals de NBA Basketball Pak’r en de Groupie-stijlen. De collectie mixt basketbalcultuur met streetwear en is duidelijk gemaakt om zowel in de tribunes als in de collegegangen te scoren.
De NBA x Eastpak-collectie is vanaf 2 december 2025 verkrijgbaar op Eastpak.com en in geselecteerde winkels. Tijd om je boekentas te bench-en en een nieuwe starter in je line-up te droppen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen