Tom Waes heeft voor het eerst van zich laten horen na het ernstige ongeluk waar hij afgelopen weekend bij betrokken was. De acteur geeft toe te veel te hebben gedronken voor hij de auto instapte. “Het spijt me verschrikkelijk.”
Het ongeluk gebeurde in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 01.00 uur bij de Kennedytunnel in Antwerpen. Tom schrijft dat hij zich niets kan herinneren van het moment zelf. In de uren voor het ongeluk dronk hij bier in een restaurant en café.
“Ik had te veel gedronken om nog met de auto te mogen rijden', aldus Tom. Toch stapte hij die avond wél in zijn Porsche oldtimer en botste hij met hoge snelheid op een botsabsorbeerder. “Onbegrijpelijk. Dat had ik nooit mogen doen, daar bestaat geen enkele twijfel over.”
De acteur en presentator heeft spijt van zijn daad en weet dat hij van geluk mag spreken dat hij er nog enigszins goed vanaf is gekomen. En dat er geen andere slachtoffers zijn. “Het is een grote, onbegrijpelijke fout, waar ik me verschrikkelijk bij voel. Het spijt me verschrikkelijk.”
Viktor Verhulst en Sarah Puttemans weten het zeker: ze willen de rest van hun leven bij elkaar blijven. En je weet wat Queen B daarover zegt: if you like it, then you should’ve put a ring on it. Precies wat de tortelduifjes nu hebben gedaan. Ze zijn verloofd!
Het koppel maakt het nieuws bekend via een post op Instagram. “YES! Tot he start of our forever”, schrijft Sarah bij een tweetal foto’s. Daar is ze samen met Viktor en hun hondje op te zien terwijl Sarah haar kersverse glimmende verlovingsring showt.
Viktor en Sarah zijn al een aantal jaar samen. Ze bevestigden in 2021 een relatie te hebben, maar speculaties over hun romance gingen al eerder rond. Vóór Sarah was Viktor een tijdje samen met K3-zangeres Marthe.
We krijgen eindelijk een goede glimp te zien van de indrukwekkende cast van de langverwachte film 'The Hunger Games: Sunrise on the Reaping'. In een officiële en veelbelovende teaser zien we verschillende gezichten voorbij komen.
In ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ keert de kijker terug naar de wereld van Panem, 24 jaar vóór de gebeurtenissen uit de originele ‘The Hunger Games’-film. Het verhaal begint bij de ochtend van de 50ste Hunger Games, een editie die ook wel bekendstaat als de Second Quarter Quell, waarbij niet de gebruikelijke twee tributen worden afgevaardigd, maar vier.
De cast bestaat uit Joseph Zada, die in de huid kruipt van het hoofdpersonage Haymitch, en Iris Apatow, Edvin Ryding, Glenn Close, Kieran Culkin, Elle Fanning, Ralph Fiennes, Kelvin Harrison Jr., Maya Hawke, Jesse Plemons, Billy Porter, Lili Taylor, Joseph Zada, Whitney Peak, Mckenna Grace en Ben Wang.
Het wachten op de film gaat helaas nog even duren. Het eindresultaat mogen we op 20 november 2026 op het grote scherm verwachten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Kenji Gooris
- 24/11 Tom Odell
- 26/11 Rita Ora