Streamz dropt trailer tweede seizoen '2FF'

Chelsy Vanlerberghe-28 november 2024 om 13:20

Je fave trio is back! Vanaf 12 december kan je genieten van het tweede seizoen van ‘3FF’ op Streamz.

Leyla, Kyra en Amber hebben het afgelopen jaar niet stilgezeten. Inmiddels zijn ze ouder en wijzer geworden, zowel privé als professioneel, maar er staan hen weer heel wat nieuwe uitdagingen te wachten. Ze worden geconfronteerd met volwassen verantwoordelijkheden en complexe relaties die hun hechte vriendschap flink op de proef stellen. Denk: liefdesverwarring, jaloerse blikken en shady collega's die voor chaos zorgen.

Leyla probeert haar affaire met haar baas achter zich te laten, maar collega Robyn heeft andere plannen en zet haar in een lastig parket. Ondertussen groeit de spanning tussen Kyra en Amber, want Kyra’s nieuwe huisgenoot Felix lijkt meer oog te hebben voor Amber. Kyra zoekt afleiding bij Olivier, maar die blijkt niet zo perfect als hij lijkt.

Alle acht afleveringen van seizoen 2 zijn binnenkort beschikbaar op Streamz, waar je ook het eerste seizoen en de volledige 'D5R'-collectie terugvindt.

Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-28 juni 2025 om 08:09

Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!

In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Ontdek meer