Netflix onthult officiële trailer van 'Squid Game' seizoen 2

Chelsy Vanlerberghe-27 november 2024 om 10:00

Nieuwe ronde, nieuwe spellen. Netflix heeft officiële trailer van het tweede seizoen van de best bekeken serie ooit gedropt: 'Squid Game'. En het belooft spannender en grimmiger te worden dan ooit. Seong Gi-hun (a.k.a. Speler 456) is terug, vastbesloten om de dodelijke competitie voor eens en altijd te stoppen.

Seizoen 2 verhoogt de spanning met Lee Jung-jae die opnieuw in zijn rol als Seong Gi-hun duikt, ook wel bekend als Speler 456. Met een verharde houding en littekens van het vorige spel is Hi-hun op een wanhopige missie om de dodelijke waarheid van de competitie bloot te leggen. Zijn waarschuwingen blijven echter onbeantwoord en de spanningen lopen op als zijn medespelers zijn bedoelingen in twijfel trekken.

Sinds de release in 2021 brak 'Squid Game' records en veroverde het letterlijk de wereld. Het duurde slechts twaalf dagen om de populairste serie ooit op Netflix te worden. De hele wereld keek mee en Squid Game domineerde negen weken op rij de wereldwijde top 10 - een primeur voor een niet-Engelse serie - en schreef geschiedenis met meerdere Emmy-overwinningen. Nu, drie jaar later, zijn de verwachtingen voor seizoen 2 torenhoog.

Verwacht intense twists, verraad, en een keiharde strijd om te overleven. Kunnen we Gi-hun nog vertrouwen, of speelt hij een ander spel?

Save the date: vanaf 26 december exclusief op Netflix.

Vanaf nu te zien: nieuwe reeks 'Oh, Otto'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:35

Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.

‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.

De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

Ontdek meer